До новорічних свят українцям покажуть дивовижні світлові скульптури | Последние новости сегодня в мире культурыДо новорічних свят українцям покажуть дивовижні світлові скульптури
До новорічних свят українцям покажуть дивовижні світлові скульптури
До новорічних свят українцям покажуть дивовижні світлові скульптури Перший в Україні фестиваль ілюмінації - покажуть у столиці. Арт-об'єкти для нього звозили з різних країн світу. До новорічних свят глядачам презентують 37 світлових скульптур. Зараз над монтажем конструкцій - працює ціла команда фахівців. Анастасія Старовойт вже знає, що з того вийде. Саме в цій частині цеху монтують інсталяції для фестивалю. Обтягують гірляндами, неострічками, з'єднують між собою деталі складних конструкцій. Ось це, наприклад, майбутній павич. "Это только 10 процентов готово. То есть, сзади еще каждое перо будет обтягиваться по подобной технологии стрингами и будет основание хвоста зеленым, переходящим в синий, а потом в золотой. Опять таки, получится градиент, как у павлина", - розповідає Віталій Франк, заступник директора з виробничої частини. На створення одного такого арт-об'єкта потрібно в середньому кілька днів і ціла команда фахівців. Враховують найменші деталі, застосовують різні технології. Віталій Франк заступник директора з виробничої частини "Это новая технология по производству силиконовой такой сетки. Мы ее используем на инсталляциях для приобретения специфического вида. Оно выглядит, как заледеневшее стекло. Это очень придает виду такого зимнего" А ось у цьому сквері - уже встановили частину готових інсталяцій. Загалом їх буде майже 40. Деякі - привезли з-за кордону, де світлові шоу - часте явище. "Якщо взяти и подивитися в історію - як в Китаї, як в Дубаї проводяться фестивалі світла і світлових ілюмінацій, то туди приїжджають люди десятками мільйонів тільки подивитися на це диво. Я думаю, що це цікаво для наших людей. Тому ми спробували цей перший. Нам вдалося переговорити з французами, з греками, з поляками і з чехами - вони дали свої роботи і це вже приємно. І от ми відкриємо двері перед Св.Миколаєм, покажемо це диво", - розповідає Ігор Добруцький, організатор фестивалю. Фестиваль стартує - за 9 днів, а в організаторів уже є плани на новий 2019-й рік. Кажуть, виготовлятимуть свої, українські гірлянди, щоб світла в українців було ще більше. "Життя - це не тільки праця, це ще й емоції і от саме в переддень Різдва, Нового року - якраз дива, іде світло, єднає людей і несе світло і радість", - переконаний Ігор Добруцький, організатор фестивалю.
  2017-12-07 14:39:26


Кража полотна Бэнкси попала на видео
Кража полотна Бэнкси попала на видео
Картина Охотники за тележками была украдена неизвестным с выставки в канадском городе Торонто.
  2018-06-15 09:40:22


Critical Inclusions
Critical Inclusions

There has been much discussion of a recent USC study suggesting that film critics, as a group, are disproportionately white and male. You could quibble with methodology (some say Rotten Tomatoes is a useful, easy-to-access measuring stick but far from comprehensive; I think it’s a fair cross-section of the critical community) if you wanted to, but, honestly, it feels pretty accurate to me. Women, non-white writers, and, as I have noted elsewhere, conservatives, are pretty underrepresented in the world of film criticism.

  2018-06-14 22:42:58


Channel AKA: The TV station that gave grime a home
Channel AKA: The TV station that gave grime a home
The urban music station is closing, but for many fans it will be remembered as a champion of the underdog.
  2018-06-14 10:41:02


Americas Got Talent: The 13-year-old Brit who got the golden buzzer
Americas Got Talent: The 13-year-old Brit who got the golden buzzer
The British schoolgirl surprised the judges on Americas Got Talent with her performance.
  2018-06-14 10:11:35


The book that could make you rethink your relationships
The book that could make you rethink your relationships
Award-winning author Holly Bourne wants to blow the lid off the truth about abusive relationships.
  2018-06-14 10:11:28


Can Moana and Rapunzel make womens sport pay?
Can Moana and Rapunzel make womens sport pay?
The business model for womens sport cant merely be a smaller version of that found in mens sport.
  2018-06-13 12:42:14


John Boyega tells fans to stop harassing cast
John Boyega tells fans to stop harassing cast
Star Wars actor John Boyega speaks out after his co-star Kelly Marie Tran quit Instagram.
  2018-06-13 12:42:04


Sarah Ikumu on a buzzing singing career
Sarah Ikumu on a buzzing singing career
Sarah Ikumu is a 17-year-old school girl whos already finding success as an international singer.
  2018-06-13 11:41:31


Classical music should learn from hip hop
Classical music should learn from hip hop
Classical music has a sense of entitlement and needs to experiment, argues composer Alexis Ffrench.
  2018-06-13 10:10:16

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх