Красиві привітання на Старий Новий рік і Василя | Последние новости сегодня в мире культуры



Красиві привітання на Старий Новий рік і Василя
Красиві привітання на Старий Новий рік і Василя
У ніч з 13 на 14 січня в Україні святкують Старий Новий рік. Це свято плавно переходить в іменини Василя. Привітайте своїх близьких красивим СМС-повідомленням. За старим літочисленням на 14 січня випадав перший день нового року, тому й ніч з 13 на 14 число називають Старим Новим роком. Справа в тому, що християни східного обряду живуть за старим, юліанським календарем. Святкову вечерю з 13 на 14 січня називають Щедрим вечором. Старий Новий рік багатий на традиції – у цей вечір "водять козу", в деяких регіонах щедрують, а також зранку 14 січня посівають. Аби наступний рік був для ваших рідних і близьких щасливим і здоровим, привітайте їх теплими словами. Привітання зі Старим Новим роком З Різдвом Христовим І Новим роком вас вітаємо! Пшеницею посіваємо, Здоров’я міцного Вам бажаємо! Щоб у кожній порі року Було радості нівроку, Щоб все задумане збулося І всім вам весело жилося. Многії-многії літа! *** Чи вiн старий, чи може він новiший - Хай голову над цим ламає дехто iнший. Тебе ж я просто хочу привiтати, Здоровя, радостi, кохання побажати! Можливо, позабув щось ненароком, Коротше – з старим Новим роком! *** Аби сіялось-родилось, На гаразд усе робилось, У садочку, в полі, в хаті Щоб добра було багато, Щоб росли здорові діти Аби мир був в цілім світі. Сію, сію, посіваю Щастя, радості бажаю. Аби в Старий Новий рік Було краще ніж той рік. *** Коли надворі холодно і пусто, Хай душу гріє радісне тепло, Усе що є на світі гарне, чисте, світле, Щоб в твоїм серці нині розцвіло! *** Веселіться та радійте, Нам ступає на поріг, Дивне свято, незбагненне, Добрий Старий Новий рік! *** Тільки в нашого народу, Є таке чудове свято, Щоби через дві неділі, Новий рік знов зустрічати. Будьте ж вдвічі щасливіші, Ще багатші й здоровіші, Радості на цілий вік, Зичить Старий Новий рік! *** Хай прибутки та достатки, Не минають вашу хатку, Хай ведеться й прибуває, Щастя хай вас не минає, Радості на кожнім кроці, В Старому Новому році! *** Нехай новорічні засяють вогні! Щастя й добробуту вашій сімї! Бажаю, щоб злагода вдома була, І щоби раділа вся ваша сімя, Щоб рік, що приходить, Був кращим за всі, Удачі у бізнесі, Й в справах усіх! *** Старий Новий рік для тих, Хто відсвяткувать не встиг. Новий рік якщо проспав, І салат не скуштував, Ти сьогодні наливай, Про харчі не забувай, Наминай все, їж і пий, Лише посуд ти не бий! А танцюй і веселись, І сьогодні не журись! *** Старий Новий рік прийшов Свято лине до нас знов. Ще салати не скінчились, Ми ще добре не напились. Друзі! Всі мерщій до хати! Будем знову відмічати! Їсти є ще досхочу, Я від щастя закричу: "З святом я всіх вас вітаю, Щастя й радості бажаю!" *** Лиш український наш рід Знає Старий Новий рік! Знову стіл ми накриваєм І гостей усіх скликаєм. Не втомились випивати – Будем знову святкувати! А мороз на вулиці – ух! Живи й міцній український дух! Зі Старим Новим Роком!! ** Ні золота, ні королівських вам палаців, Ні тих чудес, що є в тяжкий наш вік, А просто всім людського щастя! Бажаю я під Старий Новий Рік! Привітання зі святом Василя Свят у світі є багато. Іменини – також свято. Наймиліше від усіх: Подарунки і пиріг – Все Василь, усе – для тебе. Зазирає янгол з неба На твоє веселе свято Й ніби хоче нагадати, Що святий у тебе є На імя, як і твоє. Він тебе оберігає, Любить і застерігає: Любим будь і людям й Богу, Не цурайсь свого святого – Й кожен свій день іменин Відсвяткуй разом із ним. *** Ти Василь у нас боєць, І в роботі молодець! Люблять всі тебе дівчата, Липнуть всі, немов ти м’ята, Ти в нас гордий, не здаєшся, На любов не піддаєшся! Хай завжди тобі везе, І в житті буде усе! *** У Василя нині свято, Друзів прибуло багато. Квіти є і подарунки, І обійми, й поцілунки. Але головне у тому, Щоб й надалі цьому дому Посміхалась Доля щиро, Щоб жили Надія й Віра, І Любов, розкривши крила, Кожне серце тут зігріла. *** У Василя, у гарної людини – Сьогодні знову іменини. Будуть в тебе подарунки, Привітання й поцілунки... Я приєднуюсь до всього, Хай в житті все буде кльово! Хай здоровя не підводить, Й грошенята хай підходять!!! Вітаю З Днем Ангела!
    2018-01-13 17:38:36


Известная писательница в жанре фэнтези скончалась в США
Известная писательница в жанре фэнтези скончалась в США
Сын писательницы Урсулы Крёбер Ле Гуин не назвал причину смерти матери, однако заявил, что она плохо себя чувствовала в последние несколько месяцев.
    2018-01-24 01:08:06


Oscars 2018: James Franco snubbed, Christopher Plummer nominated
Oscars 2018: James Franco snubbed, Christopher Plummer nominated
James Franco missed out on a widely-tipped nomination, while Christopher Plummer made the cut.
    2018-01-23 18:38:33


Сделали помойку. Художник Марчук назвал Украину болотом
Сделали помойку. Художник Марчук назвал Украину болотом
Всемирно известный украинский художник Иван Марчук заявил, что из Украины, лучшей страны в Европе сделали помойку. Здесь царят зло, глупость, черная зависть, вымогательство.
    2018-01-23 18:38:02


В РФ запретили показывать фильм Смерть Сталина
В РФ запретили показывать фильм Смерть Сталина
Фильм Смерть Сталина - сатирическая комедия британского режиссера Армандо Ианнуччи о борьбе за власть в СССР после смерти генсека ЦК КПСС Иосифа Сталина в 1953 году.
    2018-01-23 18:37:59


2018 Oscar Nominations: A Good Year For Fish-F*king
2018 Oscar Nominations: A Good Year For Fish-F*king

The Oscar nominations are out! Some thoughts, in no particular order:

    2018-01-23 17:09:23


Oscars 2018: The list of nominees in full
Oscars 2018: The list of nominees in full
Find out whos in the running for this years Academy Awards.
    2018-01-23 16:38:26


Oscars 2018: The Shape of Water leads field
Oscars 2018: The Shape of Water leads field
Guillermo del Toros fantasy romance receives 13 nominations, including best picture.
    2018-01-23 16:38:23


Похороны солистки Cranberries. Сотни людей пришли проститься с певицей
Похороны солистки Cranberries. Сотни людей пришли проститься с певицей
Похороны состоялись в местечке Баллибрикен, в графстве Лимерик, где Долорес выросла. Церемонию вместе с архиепископом Кираном ОРейли провел священник Лиам Макнамара, близкий друг семьи певицы.
    2018-01-23 16:37:58


Объявлены номинанты на Оскар за лучшую мужскую роль
Объявлены номинанты на Оскар за лучшую мужскую роль
На премию киноакадемии США Оскар за лучшую мужскую роль номинированы Гари Олдман, Дэниел Дэй-Льюис, Дэнзел Вашингтон, Тимоти Чаламет, Джеймс Франко и Дэниел Калуя.
    2018-01-23 16:08:14


Российский актер надел вышиванку и заговорил на украинском
Российский актер надел вышиванку и заговорил на украинском
Китайская актриса, модель и мать троих детей Кэнди Ло покоряет интернет безупречной кожей и очень стройной фигурой. Многие назвали ее женщиной, которая не стареет.
    2018-01-23 14:38:08


Wireless Festival: Stormzy, J Cole and DJ Khaled to headline 2018 line-up
Wireless Festival: Stormzy, J Cole and DJ Khaled to headline 2018 line-up
Other artists due to perform include Cardi B, Wretch 32, French Montana and Mabel.
    2018-01-23 11:09:56


В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
Коллеги, поклонники и близкие люди продолжительными аплодисментами проводили композитора Владимира Шаинского в последний путь, церемония прощания завершилась в понедельник в Московском доме композиторов, передает корреспондент РИА Новости.
    2018-01-23 11:08:15


В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
В сети появились уникальные архивные фотокадры культовой украинской группы Океан Эльзы в первом составе. Фотосессия под названием Океан Эльзы на природе.
    2018-01-23 07:37:59


Компания Netflix потеряла $39 млн из-за скандала вокруг Кевина Спейси
Компания Netflix потеряла $39 млн из-за скандала вокруг Кевина Спейси
После потока обвинений в адрес знаменитого актера кинокомпания Netflix потеряла десятки миллионов долларов из-за неопубликованного контента с кадрами Кевина Спейси.
    2018-01-23 07:37:54


В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
Американская актриса Скарлетт Йоханссон обрушилась с критикой на обвиненного в многочисленных домогательствах Джеймса Франко. Артистка выступила на сцене во время женского марша в Лос-Анджелесе.
    2018-01-23 02:37:47


В возрасте 105 лет скончалась самая пожилая актриса Голливуда
В возрасте 105 лет скончалась самая пожилая актриса Голливуда
Актриса Конни Сойер была самой пожилой работающей актрисой Голливуда. На ее счету более 140 фильмов и сериалов, в том числе Тупой и еще тупее, Ананасовый экспресс и Когда Гарри встретил Салли.
    2018-01-23 02:37:43


Oscar nominations 2018: Will Three Billboards sweep the (red) carpet?
Oscar nominations 2018: Will Three Billboards sweep the (red) carpet?
Three Billboards, Shape of Water and Darkest Hour are all set to be nominated.
    2018-01-23 00:08:38


Вакарчук может стать хорошим президентом Украины - Положинский
Вакарчук может стать хорошим президентом Украины - Положинский
Музыкант Александр Положинский не согласен с тем, что раз Святослав Вакарчук был плохим народным депутатом, то он будет и плохим президентом.
    2018-01-23 00:08:11


Razzies: nominations are out to find the worst film of 2017
Razzies: nominations are out to find the worst film of 2017
The Razzie nominations are out. The organisers are aiming to reward the worst films in Hollywood.
    2018-01-22 19:08:50


Российский актер надел вышиванку и заговорил на украинском
Российский актер надел вышиванку и заговорил на украинском
Станислав Садальский сообщил, что получил в подарок от поклонницы из Украины вышиванку. Он надел ее с уважением и любовью к украинскому народу и своим корням.
    2018-01-22 18:38:03


В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
В Ирландии прощаются с солисткой The Cranberries Долорес ОРиордан
Знаменитую ирландскую певицу Долорес ОРиордан, которая прославилась выступлениями в группе The Cranberries, хоронят в понедельник в городе Лимерике. Проводит Долорес в последний путь пришли сотни людей.
    2018-01-22 13:08:20


Мировую поп-звезду заподозрили в уклонении от уплаты налогов - СМИ
Мировую поп-звезду заподозрили в уклонении от уплаты налогов - СМИ
Налоговики подозревают, что в течение четырех лет Шакира уклонялась от уплаты налогов в Испании, хотя большую часть времени жила на территории этой страны.
    2018-01-21 17:08:11


Dolores ORiordan: Hundreds queue in rain to pay respects
Dolores ORiordan: Hundreds queue in rain to pay respects
The Cranberries singer lies in repose in her home city of Limerick, where hundreds have gathered.
    2018-01-21 16:38:40


Известная украинская певица показала фото в свадебном платье
Известная украинская певица показала фото в свадебном платье
Впервые ставшая матерью в 2017 году Гайтана опубликовала свою фотографию в подвенечном платье. Надо одеть белое платье хоть один раз в жизни, - уверена она.
    2018-01-21 13:07:54


What do children think of modern art?
What do children think of modern art?
Six contemporary artists have designed prints for children. But what do they think of them?
    2018-01-21 08:08:33


Dolores ORiordan: Voice of a rebel
Dolores ORiordan: Voice of a rebel
Dolores ORiordan, who has died at the age of 46, went from small town girl to one of the biggest music stars of the 90s.
    2018-01-21 07:09:14


In pictures: London lit up by Lumiere festival
In pictures: London lit up by Lumiere festival
The four-night festival is illuminating landmarks across the city.
    2018-01-21 07:09:10


Pad Man: A mans period poverty rescue becomes a film
Pad Man: A mans period poverty rescue becomes a film
A new film, Pad Man, charts one mans 20-year bid to make cheaper sanitary towels available in India.
    2018-01-21 07:09:00

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх