Санкції проти РФ продовжать після саміту лідерів країн ЄС, - Могеріні | Последние новости сегодня в миреСанкції проти РФ продовжать після саміту лідерів країн ЄС, - Могеріні
Санкції проти РФ продовжать після саміту лідерів країн ЄС, - Могеріні
 Санкції проти РФ продовжать після саміту лідерів країн ЄС, - Могеріні Лідери країн-членів Євросоюзу 22 червня прийматимуть рішення про продовження обмежувальних заходів проти Росії на основі принципів, які ґрунтуються на прогресі у виконанні Мінських домовленостей.Про це заявила високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні в понеділок у Люксембурзі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ. "Процедура і зміст санкцій, повязаних із ситуацією в Україні, не змінилися. Тому країни-члени прийняли це рішення і повязали його з імплементацією Мінських домовленостей", - підкреслила Могеріні. Вона нагадала, що Німеччина і Франція представляють ЄС у "нормандському форматі". "Це буде рішення Європейської ради про продовження санкцій на рівні голів держав та урядів країн ЄС (22 червня - ред.). Але я не думаю, що будь-які рішення будуть повязані з припиненням імплементації Мінських домовленостей", - зазначила Могеріні. Також читайте: Без санкцій проти Росії Європа була б слабшою, - Клімкін Як повідомляли раніше, чинні економічні обмежувальні заходи ЄС проти Росії діють до 31 липня і будуть продовжені на наступний період за політичним рішенням Європейської ради.
    2017-06-19 19:01:50


Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Еврогруппа выдала последний транш Греции на 15 миллиардов евро. Греческий долговой кризис начался в 2010 году, с тех пор Афины получили траншей почти на 300 миллиардов евро.
    2018-06-23 19:30:03


Два Крыма или ничей. Миграция полуострова по карте
Два Крыма или ничей. Миграция полуострова по карте
Накануне агентство Bloomberg удалило карту мира, на которой Крым был обозначен никому не принадлежащей территорией.
    2018-06-23 18:30:02


Turkeys elections explained in 100 and 500 words
Turkeys elections explained in 100 and 500 words
Turkeys elections will decide if President Erdogan will stay in power. Heres what you need to know.
    2018-06-23 14:01:32

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх