Влада Венесуели звинуватила Трампа в зазіханні на суверенітет | Последние новости сегодня в миреВлада Венесуели звинуватила Трампа в зазіханні на суверенітет
Влада Венесуели звинуватила Трампа в зазіханні на суверенітет
 Влада Венесуели звинуватила Трампа в зазіханні на суверенітет Влада Венесуели рішуче відкидає можливість військового втручання Вашингтона через загострення політичної кризи в цій країні.Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода", в Каракасі розцінюють слова президента США Дональда Трампа як "акт ворожості" і загрозу стабільності в регіоні. 12 серпня на зустрічі з іноземними дипломатами в Каракасі міністр закордонних справ Венесуели Хорхе Арреаса назвав слова Трампа зазіханням на суверенітет країни і порушенням міжнародного права і Статуту ООН. На зустрічі був присутній голова дипломатичного представництва США в Каракасі Лі Маккленні. Напередодні під час виступу в Нью-Джерсі Трамп не відкидав можливості військового втручання у Венесуелу. Того ж дня прес-секретар Білого дому Сара Гакабі Сандерз відхилила прохання венесуельського президента Ніколаса Мадуро про телефонну розмову з Трампом, заявивши, що це стане можливим лише після "відновлення демократії" в країні. В оприлюдненій заяві Білого дому йдеться, що президент США вимагає, щоб Мадуро поважав Конституцію Венесуели, провів вільні і чесні вибори, звільнив політичних вязнів і припинив порушення прав людини. Нагадаємо, протести у Венесуелі активізувалися, коли 29 березня 2017 року Верховний суд оголосив, що забирає повноваження у контрольованих опозицією Національних зборів, оскільки парламентарі не виконували попередні рішення Верховного суду, проявивши тим самим неповагу до суду. Опозиція заявила, що це рішення порушує принцип поділу влади (законодавчої і судової) і наближає країну до диктатури президента Мадуро. Через це антиурядові протести відбуваються у Венесуелі майже щодня. З 1 квітня унаслідок заворушень загинули щонайменше 120 осіб, за грати потрапили тисячі.
  2017-08-13 10:31:08


В Китае запретят стриптиз на похоронах
В Китае запретят стриптиз на похоронах
Речь идет о 19 городах в четырех провинциях, где исполнение эротического танца во время траурных мероприятий является распространенным.
  2018-02-21 13:00:18


В зоопарке Китая истощенный лев отгрыз себе хвост
В зоопарке Китая истощенный лев отгрыз себе хвост
Как утверждается, хищник спал возле водоема, который покрылся льдом. Поскольку его хвост остался в воде, замерз и кровоточил, лев решил его откусить.
  2018-02-21 12:00:18


В Госдепе не смогли подтвердить отправку Javelin в Украину
В Госдепе не смогли подтвердить отправку Javelin в Украину
Во время брифинга один из журналистов спросил у официального представителя Госдепа Хизер Нойерт, состоялась ли отправка Javelin в Украину. Она ответила, что не уверена.
  2018-02-21 11:30:15


Разгром Вагнера: генерал указал Кремлю на роковые ошибки
Разгром Вагнера: генерал указал Кремлю на роковые ошибки
В течение 4 часов США жестко уничтожали эту группировку, - напомнил Романенко
  2018-02-21 11:00:11


US school shootings tracker to keep people aware
US school shootings tracker to keep people aware
Counting and remembering ever school shooting to stop US becoming desensitised.
  2018-02-21 10:31:17


В Эквадоре рухнул вертолет с пассажирами на борту
В Эквадоре рухнул вертолет с пассажирами на борту
В результате крушения вертолета погибли три человека. Сразу после получения сигнала о катастрофе к месту происшествия отправились спасатели, полиция и представители военно-воздушных сил.
  2018-02-21 10:00:31


Трамп полностью признал вмешательство России в выборы президента США
Трамп полностью признал вмешательство России в выборы президента США
В Белом доме считают, что президент США стал гораздо жестче по отношению к России
  2018-02-21 09:30:05

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх