ГПУ: Туреччина закрила порти для кораблів із Криму | Последние новости сегодня в миреГПУ: Туреччина закрила порти для кораблів із Криму
ГПУ: Туреччина закрила порти для кораблів із Криму
Судноплавство країни підлаштовується під зовнішню політику.   Туреччина заборонила суднам із Криму заходити в турецькі порти. Про це у себе в Facebook повідомила прес-секретар ГПУ Лариса Сарган.   За її словами, 6 жовтня керівництво Палати судноплавства Туреччини направило своїм морським перевізникам і керівництву портів лист із вимогою вжити заходів з урахуванням зовнішньої політики нашої країни. Йдеться про обмеження, накладених на заходи суден у порти Криму.   "Турецьким портам, морським агентам, операторам і судновласникам офіційно повідомляється про те, що судна, які прибувають із Криму та його портів, не пропускаються до Туреччини, а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається", - заявила Сарган.   Вона також заявила, що в країні вводиться жорстка система контролю суден, у тім числі, їх документації. При цьому, керівництво портів зобовязують вимагати від суден докази того, що останньою крапкою їх відбуття не був кримський порт і вони не направляються до Криму. А порти не мають права оформляти мита, портові і торгові документи, що мають на собі позначку Крим.   "Запровадження такої процедури є наслідком поширеної практики, коли судна-порушники останнім часом масово надають турецьким морським і портовим органам неправдиву інформацію про порти призначення", - сказано в листі.   За словами Сарган, ці правила поширюються на всі без винятку судна, незважаючи на їх власників, прапори країн і завантаженість.   Нагадаємо, у серпні в порти анексованого Криму незаконно заходили 34 вантажних кораблі.
    2017-10-12 19:01:18


World Cup 2018: Footballers hair too wild for Iranian TV
World Cup 2018: Footballers hair too wild for Iranian TV
Ex-Barcelona star Carles Puyol was due to be a World Cup pundit in Iran but was barred from the studio.
    2018-06-24 15:01:16


Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Еврогруппа выдала последний транш Греции на 15 миллиардов евро. Греческий долговой кризис начался в 2010 году, с тех пор Афины получили траншей почти на 300 миллиардов евро.
    2018-06-23 19:30:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх