ГПУ провела обшуки в будинку НКЦПФР | Последние новости сегодня в миреГПУ провела обшуки в будинку НКЦПФР
ГПУ провела обшуки в будинку НКЦПФР
 Генеральна прокуратура України провела обшуки в приміщеннях Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР). "У приміщеннях Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку слідчо-оперативна група Генеральної прокуратури України проводила сьогодні обшук та інші дії в рамках досудового розслідування справи. Комісія сприяє всім законним діям слідчих і надає запитувані документи і необхідні роз'яснення", - повідомляє НКЦПФР в четвер на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук. У повідомленні наголошується, що щодо працівників Нацкомісії ніяких позаштатних ситуацій немає. "Інформуємо, що наразі НКЦПФР працює в штатному режимі. Просимо журналістів не робити поспішних і необґрунтованих висновків", - сказано в повідомленні НКЦПФР Джерело в комісії зазначило агентству "Інтерфакс-Україна", що наявна в окремих ЗМІ інформація про нібито зв'язки цього обшуку зі "справою "Мотор Січі" не відповідає дійсності. Таких запитів як щодо "Мотор Січі" - десятки. Правоохоронні органи в таких випадках просто ознайомлюються з документами, додав співрозмовник агентства. Але він відмовився назвати причину проведення обшуку в НКЦБФР в четвер. У прес-службі Генеральної прокуратури України агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що поки що не мають інформації щодо обшуків в будинку НКЦПФР.
  2017-10-12 19:31:38


Папа Римский пошутил о своей будущей канонизации
Папа Римский пошутил о своей будущей канонизации
Глава Римско-католической церкви Франциск намерен канонизировать одного из своих предшественников - Павла VI, умершего в 1978 году. Также Франциск пошутил, что он сам на листе ожидания.
  2018-02-17 21:00:18


Генсек НАТО и Лавров обсудили Украину и размещение в Донбассе миротворцев
Генсек НАТО и Лавров обсудили Украину и размещение в Донбассе миротворцев
Йенс Столтенберг сообщил о проведенных переговорах с министром иностранных дел России. Стороны обсуждали идею введения миротворцев в Донбассе.
  2018-02-17 19:30:16


13 россиян, которых обвиняют в США
13 россиян, которых обвиняют в США
На картинке - список 13 россиян,- главный из них путинский повар Евгений Пригожин, - которым предъявлено обвинение по делу о вмешательстве в президентские выборы в США
  2018-02-17 19:30:05


В Лондоне подрались коты премьер-министра и главы МИД Великобритании
В Лондоне подрались коты премьер-министра и главы МИД Великобритании
На Даунинг-стрит, 10 произошла драка котов Ларри и Палмерстон. В схватке победу одержал кот британского Министерства иностранных дел, а кот премьера потерял ошейник и немного шерсти.
  2018-02-17 18:30:15


В Израиле спасли украинских туристов, застигнутых паводком у Мертвого моря
В Израиле спасли украинских туристов, застигнутых паводком у Мертвого моря
Полиция Израиля заметила автобус, попавший в зону паводка. На место выехали полицейские из Арада и спасатели из Эйн-Геди, эвакуировав около 50 туристов из Украины.
  2018-02-17 14:00:20

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх