Лікарі-резиденти просять президентську пару про посередництво | Последние новости сегодня в миреЛікарі-резиденти просять президентську пару про посередництво
Лікарі-резиденти просять президентську пару про посередництво
Протестуючі лікарі-резиденти просять президентську пару про посередництво з урядом. Вони відправили Анджею Дуді та Аґаті Корнгаузер-Дуді листа, в якому представляють свої постулати. У листі лікарі пишуть, що «довгі переговори з Міністерством охорони здоров’я, також за участю посередника, а потім розмова з маршалом Сенату і, нарешті, з премєр-міністром не принесли очікуваних результатів». Вони додають, що замість пропозиції конкретних рішень, отримали від пані прем’єр-міністр пропозицію «створення чергової комісії, результат роботи якої залишається невідомим». Серед своїх постулатів лікарі-резиденти називають: збільшення витрат на охорону здоров’я до щонайменше 6,8% ВВП упродовж трьох років, ліквідацію черг для лікування та діагностики, вирішення проблеми відсутності медичного персоналу, усунення непотрібної бюрократії у сфері охорони здоров’я та покращення умов праці та оплати праці для всіх працівників охорони здоров’я. Медики просять президента Анджея Дуду про посередництво, а до Аґати Корнгаузер-Дуди звертаються з проханням про підтримку для лікарів, що продовжують свій голодний протест і візит у лікарні, де з 2 жовтня триває акція протесту. IAR/Л.І.
  2017-10-12 20:31:49


Папа Римский пошутил о своей будущей канонизации
Папа Римский пошутил о своей будущей канонизации
Глава Римско-католической церкви Франциск намерен канонизировать одного из своих предшественников - Павла VI, умершего в 1978 году. Также Франциск пошутил, что он сам на листе ожидания.
  2018-02-17 21:00:18


Генсек НАТО и Лавров обсудили Украину и размещение в Донбассе миротворцев
Генсек НАТО и Лавров обсудили Украину и размещение в Донбассе миротворцев
Йенс Столтенберг сообщил о проведенных переговорах с министром иностранных дел России. Стороны обсуждали идею введения миротворцев в Донбассе.
  2018-02-17 19:30:16


13 россиян, которых обвиняют в США
13 россиян, которых обвиняют в США
На картинке - список 13 россиян,- главный из них путинский повар Евгений Пригожин, - которым предъявлено обвинение по делу о вмешательстве в президентские выборы в США
  2018-02-17 19:30:05


В Лондоне подрались коты премьер-министра и главы МИД Великобритании
В Лондоне подрались коты премьер-министра и главы МИД Великобритании
На Даунинг-стрит, 10 произошла драка котов Ларри и Палмерстон. В схватке победу одержал кот британского Министерства иностранных дел, а кот премьера потерял ошейник и немного шерсти.
  2018-02-17 18:30:15


В Израиле спасли украинских туристов, застигнутых паводком у Мертвого моря
В Израиле спасли украинских туристов, застигнутых паводком у Мертвого моря
Полиция Израиля заметила автобус, попавший в зону паводка. На место выехали полицейские из Арада и спасатели из Эйн-Геди, эвакуировав около 50 туристов из Украины.
  2018-02-17 14:00:20

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх