Ще одна країни хоче вийти з ЮНЕСКО Премєр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху доручив Міністерству закордонних справ розпочати підготовку до виходу країни зі складу ЮНЕСКО. | Последние новости сегодня в миреЩе одна країни хоче вийти з ЮНЕСКО Премєр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху доручив Міністерству закордонних справ розпочати підготовку до виходу країни зі складу ЮНЕСКО.
Ще одна країни хоче вийти з ЮНЕСКО
Премєр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху доручив Міністерству закордонних справ розпочати підготовку до виходу країни зі складу ЮНЕСКО.
Премєр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху доручив Міністерству закордонних справ розпочати підготовку до виходу країни зі складу ЮНЕСКО. 12 жовтня США заявили, що виходять зі складу Організації ООН з питань освіти, науки і культури, більш відомої у світі за впізнаваною абревіатурою ЮНЕСКО. Після того, як США оприлюднили рішення вийти з ЮНЕСКО, таке ж бажання висловила влада Ізраїлю. Про це повідомляє Haaretz. Премєр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху привітав рішення Дональда Трампа вийти з ЮНЕСКО. «Це мужнє і моральне рішення, тому що ЮНЕСКО перетворилася на театр абсурду. Замість збереження історії це спотворює його», — заявив прем’єр. При цьому він додав, що для Ізраїлю «двері в ЮНЕСКО залишаються відкритими».
    2017-10-12 21:01:32


Выгребная яма . США вышли из Совета ООН по правам
Выгребная яма . США вышли из Совета ООН по правам
Американский постпред назвала Совет лицемерной организацией, пекущейся лишь о своих собственных интересах и превращающей права человека в насмешку.
    2018-06-20 14:30:02


World Cup 2018: Romelu Lukaku says some Belgians want to see me fail
World Cup 2018: Romelu Lukaku says some Belgians want to see me fail
Belgium striker Romelu Lukaku says he will remember to have fun at the World Cup but says some of his compatriots want him to fail.
    2018-06-20 13:31:58


World Cup 2018: How to party like a Russian
World Cup 2018: How to party like a Russian
With Russia virtually in the World Cup second round, thousands of people partied through the night.
    2018-06-20 13:31:13


Космические войска США. С кем и чем сразятся
Космические войска США. С кем и чем сразятся
Президент Соединенных Штатов Дональд Трамп поручил Пентагону приступить к созданию военных космических сил.
    2018-06-20 12:30:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх