У Лондоні відбулася зустріч міністрів у форматі «Квадриги» | Последние новости сегодня в миреУ Лондоні відбулася зустріч міністрів у форматі «Квадриги»
У Лондоні відбулася зустріч міністрів у форматі «Квадриги»
Зміцнення співпраці в секторі озброєння та співробітництво в галузі оборони після брекзиту були одними з основних тем переговорів міністрів національної оборони і закордонних справ Польщі та Великої Британії. Консультації в так званому форматі «Квадриги» відбулися в Лондоні. Як повідомив міністр дипломатії Вітольд Ващиковський, перемовини стосувалися також співпраці обох країн у рамках НАТО та підготовки до майбутнього саміту Північноатлантичного альянсу. Також розглянуто питання потенційних проблем у двосторонніх відносинах після виходу Великобританії з Європейського Союзу. Ідеться, зокрема, про статус поляків, які мешкають у Великобританії. Своєю чергою міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич зазначив, що Варшава розраховує на реалізацію двох контрактів, що стосуються протиповітряної оборони та вертольотів, і які мають важливе значення для Польщі. Міністр Вітольд Ващиковський зустрівся з головою британської дипломатії Борісом Джонсоном, натомість Антоні Мацєревич розмовляв з міністром оборони Майклом Феллоном. IAR/Л.І.
    2017-10-12 21:01:56


World Cup 2018: Footballers hair too wild for Iranian TV
World Cup 2018: Footballers hair too wild for Iranian TV
Ex-Barcelona star Carles Puyol was due to be a World Cup pundit in Iran but was barred from the studio.
    2018-06-24 15:01:16


Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Еврогруппа выдала последний транш Греции на 15 миллиардов евро. Греческий долговой кризис начался в 2010 году, с тех пор Афины получили траншей почти на 300 миллиардов евро.
    2018-06-23 19:30:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх