Безглузда смерть оголеної росіянки в Домінікані: зявились деталі У Домініканській Республіці через свою недбалість загинула російська туристка, яка поїхала відпочивати туди з подругами. | Последние новости сегодня в миреБезглузда смерть оголеної росіянки в Домінікані: зявились деталі У Домініканській Республіці через свою недбалість загинула російська туристка, яка поїхала відпочивати туди з подругами.
Безглузда смерть оголеної росіянки в Домінікані: зявились деталі
У Домініканській Республіці через свою недбалість загинула російська туристка, яка поїхала відпочивати туди з подругами.
У Домініканській Республіці через свою недбалість загинула російська туристка, яка поїхала відпочивати туди з подругами. Про це пише "РБК-Україна". За інформацією видання, 35-річна уродженка Челябінська Наталія Бородіна їхала голою в авто не з чоловіком, як повідомлялось раніше, а з подругою з України. Дівчина знімала на відео стриптиз Наталії, коли стався нещасний випадок. Жінка померла у лікарні Сан-Домінго від отриманих травм. За словами російських видань, у жінки залишилась маленька дитина. Після переїзду з Челябінської області в Москву Наталія Бородіна займалася ескортом.
    2017-10-12 23:31:25


World Cup 2018: Footballers hair too wild for Iranian TV
World Cup 2018: Footballers hair too wild for Iranian TV
Ex-Barcelona star Carles Puyol was due to be a World Cup pundit in Iran but was barred from the studio.
    2018-06-24 15:01:16


Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Еврогруппа выдала последний транш Греции на 15 миллиардов евро. Греческий долговой кризис начался в 2010 году, с тех пор Афины получили траншей почти на 300 миллиардов евро.
    2018-06-23 19:30:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх