Українські та білоруські прикордонники затримали 47 порушників держкордону в місцях збору диких ягід | Последние новости сегодня в миреУкраїнські та білоруські прикордонники затримали 47 порушників держкордону в місцях збору диких ягід
Українські та білоруські прикордонники затримали 47 порушників держкордону в місцях збору диких ягід
Співробітники Державної прикордонної служби України з 1 липня нинішнього року під час збору місцевими жителями диких ягід на кордоні з Білоруссю повернули до державного кордону більше 1 тисячі чоловік, в тому числі понад 200 дітей. Як повідомляє в четвер прес-служба Держприкордонслужби України, в цілому українські і білоруські прикордонники затримали 47 порушників державного кордону, їх притягнули до відповідальності. Державна прикордонна служба України закликає жителів прикордонних населених пунктів Рокитнівського району Рівненської області в трьох тимчасових місцях "Познань", "Березове" і "Дроздинь" дотримуватися прикордонного законодавства під час збору дикоросів на території білоруського заповідника "Ольманські болота". "Перетин державного кордону України в цих місцях пропуску місцеві жителі можуть здійснювати щодня з 8.00 до 20.00 тільки в пішому порядку або на велосипедах до 15 листопада цього року. На інших ділянках відповідальності Луцького загону громадяни України можуть перетнути державний кордон, в тому числі з метою збору дикоросів, тільки в установленому порядку, в пунктах пропуску через державний кордон України ", - інформує прес-служба Держприкордонслужби України. В прикордонному відомстві зазначили, що через неуважність або свідомо (скорочуючи шлях) збирачі дикоросів можуть незаконно потрапити на територію сусідньої Білорусі. Прикордонні служби України та Білорусі нагадують: "Під час збору дикоросів забороняється розводити багаття, здійснювати вирубку чагарників і лісу, встановлювати табори і тимчасові укриття, а також залишати побутове сміття. Громадяни, які не виконуватимуть зазначені вимоги або будуть займатися іншою діяльністю, крім збору дикоросів, будуть залучатися до відповідальності відповідно до чинного законодавства, як України, так і Республіки Білорусь ".
    2017-10-13 08:01:40


Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Греция вышла из кризиса. Как Афинам это удалось
Еврогруппа выдала последний транш Греции на 15 миллиардов евро. Греческий долговой кризис начался в 2010 году, с тех пор Афины получили траншей почти на 300 миллиардов евро.
    2018-06-23 19:30:03


Два Крыма или ничей. Миграция полуострова по карте
Два Крыма или ничей. Миграция полуострова по карте
Накануне агентство Bloomberg удалило карту мира, на которой Крым был обозначен никому не принадлежащей территорией.
    2018-06-23 18:30:02


Turkeys elections explained in 100 and 500 words
Turkeys elections explained in 100 and 500 words
Turkeys elections will decide if President Erdogan will stay in power. Heres what you need to know.
    2018-06-23 14:01:32

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх