Росія намагається скомпрометувати голландський уряд Російські служби безпеки намагаються вплинути на громадську думку в Нідерландах. Вони поширюють неправдиві новини на фейкових сайтах. | Последние новости сегодня в миреРосія намагається скомпрометувати голландський уряд Російські служби безпеки намагаються вплинути на громадську думку в Нідерландах. Вони поширюють неправдиві новини на фейкових сайтах.
Росія намагається скомпрометувати голландський уряд
Російські служби безпеки намагаються вплинути на громадську думку в Нідерландах. Вони поширюють неправдиві новини на фейкових сайтах.
Російські служби безпеки намагаються вплинути на громадську думку в Нідерландах. Вони поширюють неправдиві новини на фейкових сайтах. Про це на брифінгу заявила Міністр внутрішніх справ Нідерландів Кайса Оллонгрен, повідомляє Dutch News. Зокрема, російські спецслужби намагалися вплинути на думки нідерландців щодо катастрофи МН17. Вони створили фейковий сайт і розміщували на ньому новини, нібито, з офіційних джерел. Також російська пропаганда для здійснення своєї мети активно використовувала соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter та Google. За Нідерландами ведеться стеження, зокрема, з боку російських спецслужб. Але ми не можемо виключати того, що Росія може бути не єдиною хто стежить за нашою країною, – ділиться Кайса Оллонгрен. "Дезінформація не нове явище і до того ж вона легка, анонімна, швидка та дешева", – додає політик. Раніше цього року Голландська служба безпеки AIVD у своєму щорічному звіті повідомила про неодноразові спроби Росії вплинути на думку громадян Нідерландів. Приміром, в лютому видання New York Times повідомило, що противники українського договору з Євросоюзом об’єдналися в спеціальну "Українську групу", яка переважно складалася з емігрантів, які симпатизували Росії. Таким чином вони допомагали уряду іншої держави схилити на свій бік нідерландське суспільство. Нагадаємо, 17 липня 2014 року над територією Донбасу збили малазійський літак Boeing 777. Тоді експерти заявили, що лік був збитий із зенітно-ракетного комплексу "Бук". В причетності до цієї авіакатастрофи запідозрили Росію.
    2017-11-14 19:31:31


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх