Єврокомісія подала до суду на Польщу за відмову приймати біженців | Последние новости сегодня в миреЄврокомісія подала до суду на Польщу за відмову приймати біженців
Єврокомісія подала до суду на Польщу за відмову приймати біженців
Сьогодні Єврокомісія вирішила подати позов проти Польщі до Суду Європйеського Союзу за відмову приймати біженців. Як наголосив віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс, Брюссель продовжує сподіватися, що Польща, Угорщина та Чехія приймуть біженців згідно з програмою переселення. «Неприпустимо казати, що це не наша проблема», - заявив він. Йдеться про нереалізовані рішення, прийняті восени 2015 року, про прийняття Європейським Союзом 160 тисяч осіб з таборів у Греції та Італії, а також про розміщення їх у країнах ЄС. Рішення тоді підтримала більшість держав. Проти були Чехія, Словаччина, Угорщина та Румунія. Попередній польський уряд Еви Копач підтримав рішення більшості та погодився, аби до Польщі спочатку прибуло понад шість тисяч осіб. За відмову прийняття біженців Єврокомісія відкрила у червні провадження проти Польщі у справі порушення законодавства Спільноти. Програма переселення була розписана на два роки, термін її дії закінчився у вересні цього року. Однак Комісія не відмовилася від провадження. Єврокомісія визнала, що потрібно дотримуватися євросоюзного законодавства і тому, після попередніх двох попереджень, надісланих до Варшави, сьогодні вона вирішила подати позов до Європейського суду у Люксембурзі. Наразі Брюссель не вимагає введення штрафних санкцій, але якщо Суд ЄС підтримає інтереси Єврокомісії, а Польща продовжуватиме відмовлятися приймати біженців, тоді вона може подати заяву про введення фінансових санкцій. Вся процедура може тривати декілька років. Польський уряд у листі просив Єврокомісію припинити провадження. Варшава мотивувала відмову приймати біженців міркуваннями безпеки. Польський уряд наголошував, що міграційна політика – це право кожної держави і сповістив, що готовий захищати свої інтереси у Європейському суді. Польща також підкреслювала, що вона показує солідарність під час міграційної кризи, контролюючи зовнішні кордони ЄС і готова допомагати людям у таборах за межами Спільноти. Зі 160 тисяч осіб в ЄС було переселено понад 30 тисяч біженців. Тільки декілька країн Спільноти дотрималися своїх зобов’язань або було близькими до виконання рішень, прийнятих два роки тому. IAR/Т.А. Зі 160 тисяч осіб в ЄС було переселено понад 30 тисяч біженців. Тільки декілька країн Спільноти дотрималися своїх зобов’язань або було близькими до виконання рішень, прийнятих два роки тому. � введення штрафних санкції, але якщо Суд ЄС підтримає інтереси Єврокомісії, а Польща продовжуватиме відмовлятися приймати біженців, тоді вона може подати заяву про введення фінансових санкцій. Вся процедура може тривати декілька років.
  2017-12-07 12:32:11


Россиян загнали как скот из-за кортежа Путина
Россиян загнали как скот из-за кортежа Путина
Людей заставили зайти в помещение
  2018-02-24 23:00:12


Совбез ООН принял резолюцию о перемирии в Сирии
Совбез ООН принял резолюцию о перемирии в Сирии
Принятая резолюция требует, чтобы все стороны без промедления прекратили столкновения и были привержены обеспечению длительной гуманитарной паузы по меньшей мере на 30 дней на всей территории Сирии.
  2018-02-24 22:00:20


На що розраховував Кремль у Сирії
На що розраховував Кремль у Сирії
Кремль розраховував своєю участю зробити себе партнером західних країн – європейських країн і Сполучених Штатів
  2018-02-24 22:00:11


В Индии премьер Канады Трюдо оделся как жених в Бомбее
В Индии премьер Канады Трюдо оделся как жених в Бомбее
Индийские политики и журналисты иронизируют и критикуют премьер-министра Канады Джастина Трюдо за неподходящий выбор одежды во время официального визита.
  2018-02-24 21:30:13


На КремльТВ засветили новые укрепления России в Сирии
На КремльТВ засветили новые укрепления России в Сирии
Телеведущий Андрей Малахов снял репортаж
  2018-02-24 20:00:10


В Тунисе задержали судно со смертельным оружием России
В Тунисе задержали судно со смертельным оружием России
Оно привлекло внимание из-за странного маршрута
  2018-02-24 19:30:05


При аварии автобуса в Египте погибли девять рабочих
При аварии автобуса в Египте погибли девять рабочих
В районе Александрии автобус, перевозивший группу рабочих, попал в аварию. По одной из версий, водитель пытался избежать столкновения, по другой - у автобуса лопнула покрышка.
  2018-02-24 19:00:19


Свалить США: дипломат озвучил глобальную цель Путина
Свалить США: дипломат озвучил глобальную цель Путина
Кремль достиг некоторых успехов в гибридной войне, считает Григорий Перепелица
  2018-02-24 19:00:07


Латвийский банк, попавший в скандал с отмыванием денег, ликивидируют
Латвийский банк, попавший в скандал с отмыванием денег, ликивидируют
Отмечается, что ABLV Bank потерпит крах. Банк и его дочерняя компания в Люксембурге будут ликвидированы в рамках законодательства Латвии и Люксембурга соответственно.
  2018-02-24 14:30:19

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх