Рада звільнила Соболєва з посади голови антикорупційного комітету | Последние новости сегодня в миреРада звільнила Соболєва з посади голови антикорупційного комітету
Рада звільнила Соболєва з посади голови антикорупційного комітету
Верховна Рада відкликала народного депутата фракції "Самопоміч" Єгора Соболєва з посади голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції. Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за таке рішення на пленарному засіданні в четвер проголосували 256 народних депутатів. "Причина мого звільнення дуже проста - і я цим дуже пишаюся - причина мого звільнення в тому, що ухвалені нами закони почали, можливо, вперше в історії України, працювати на нас, ми самі стали першими їх виконувати, народні депутати України почали заповнювати електронні декларації... Дуже важливо, що почало працювати законодавство про антикорупційне бюро", - сказав Є.Соболєв, виступаючи на засіданні парламенту в четвер. У відповідному проекті постанови №7368, який було зареєстровано цього самого дня вранці, депутати запропонували відкликати Є.Соболєва з огляду на "незадовільну роботу на цій посаді". Авторами ініціативи стали 12 народних депутатів-членів антикорупційного комітету з фракції "Блок Петра Порошенка" (шість нардепів), "Народний фронт", "Опозиційний блок" (по два депутати), Радикальної партії та групи "Відродження" (по одному парламентарю). Як повідомлялося, в середу, 6 грудня, члени антикорупційного комітету більшістю голосів визнали роботу Є.Соболєва незадовільною та вирішили ініціювати перед Верховною Радою процедуру його відкликання з посади голови комітету. Є.Соболєв був обраний головою комітету з питань запобігання та протидії корупції 4 грудня 2014 року. Він є активним учасником акції протесту біля Верховної Ради, яка розпочалася 17 жовтня поточного року. Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі стурбований тим, що члени антикорупційного комітету вирішили ініціювати відкликання Є.Соболєва з посади голови комітету, вказуючи на міжнародну стурбованість поточними подіями у боротьбі з корупцією в Україні. За його словами, спроби підірвати боротьбу з корупцією стануть регресом процесу реформ в Україні та не залишаться непоміченими.
  2017-12-07 17:01:57


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх