У Конгресі США можуть оголосити імпічмент Трампу У Конгресі США пообіцяли підняти питання про імпічмент президента Дональда Трампа після його висловлювань про мігрантів. | Последние новости сегодня в миреУ Конгресі США можуть оголосити імпічмент Трампу У Конгресі США пообіцяли підняти питання про імпічмент президента Дональда Трампа після його висловлювань про мігрантів.
У Конгресі США можуть оголосити імпічмент Трампу
У Конгресі США пообіцяли підняти питання про імпічмент президента Дональда Трампа після його висловлювань про мігрантів.
У Конгресі США пообіцяли підняти питання про імпічмент президента Дональда Трампа після його висловлювань про мігрантів. Про це написав член Палати представників Конгресу США Ел Грін у своєму Twitter. "Засудження конгресом расистських висловлювань недостатньо. Розмови у конгресі нічого не значать, важливо тільки наше голосування. Наступного тижня я знову поставлю на голосування резолюцію про імпічмент президента Дональда Трампа", – написав Грін. Congressional condemnation of racist bigotry is not enough. In Congress, talk is cheap-it’s how we vote that counts. Next week, I will again bring a resolution to impeach @realDonaldTrump. I will put my vote where my mouth is. #RepealandReplaceTrump — Congressman Al Green (@RepAlGreen) 12 января 2018 г. Нагадаємо, президент США Дональд Трамп назвав африканські країни, звідки до Сполучених Штатів Америки приїжджають мігранти, "брудними дірами". Згодом американський президент заявив, що не використовував образливих та принизливих слів на адресу африканських країн та Гаїті.
    2018-01-13 08:31:34


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх