Найбільший розгром російських сил у Сирії: як тануть міфи про непереможну армію країни-агресора Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один | Последние новости сегодня в миреНайбільший розгром російських сил у Сирії: як тануть міфи про непереможну армію країни-агресора Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один
Найбільший розгром російських сил у Сирії: як тануть міфи про непереможну армію країни-агресора
Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один
Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один бій. Щоправда, в Росії цю інформацію намагаються приховати чи викривити. В бою в районі сирійського Дейр-ез-Зор російських військ, звісно, традиційно не було. А якщо і були, то тепер точно "іх там нєт". Цього разу, за різними підрахунками, в Сирійській пустелі неподалік районів нафтових родовищ остаточно "заблукало" від 200 до 600 російських бойовиків. "Коаліція підтримувала звязок із російською стороною до, під час і після атаки", – заявила речниця Пентагону Дана Уайт. За даними, які ширяться у мережі, 200-ті "іхтамнєти" – приватна військова компанія "Вагнера". Особиста армія Путіна. Це російські кадрові військові, які здають документи і їдуть воювати туди, куди вкаже рука Кремля. "Вагнерівці" неодноразово "гастролювали" на території України і от тепер в Сирії. Проте, для кількасот "артистів" ця "гастроль" стала останньою. Нарвались путінські найманці на контингент Сполучених Штатів. Ті попередили росіян, що зафіксували їхнє переміщення. Та у відповідь почули традиційне "настамнєт". Тоді запрацював "великий" калібр. У перші хвилини високоточні "Хаймарси" знищили російську артилерію і техніку, після чого ще протягом кількох годин американці викошували усе, що бачили в тепловізор. Дивіться відео авіаудару по сирійським військовий та найманцям ПВК "Вагнер" Важлива деталь – Штати для знищення, фактично, двох батальйонно-тактичних груп взагалі не використали піхоту. Тільки високоточна нищівна зброя. Однозначно це нове! Однозначно це продемонструвало потужну силу тої держави, яка використовувала це сучасне озброєння і ті сучасні можливості, які сьогодні їй надають комерційні та державні структури, – зазначив воєнний експерт Ігор Козій. Після такого розгрому заяви російської сторони про їхню надсучасну армію, техніку 5-го покоління і зазіхання на космічні війни, звучать, принаймні, недолуго. Та й головна страшилка у вигляді ядерної зброї поступово втрачає актуальність. Якщо Російська Федерація каже про 5-те покоління, то це вже буде зброя десятого покоління. Вона дозволить на сьогодні тільки на початку, на етапі постановки завдань для ракетного комплексу, який несе ядерний боєприпас, в тому чмслі стратегічний, вже починати прорахунок знищення, – прокоментував Козій. Міфи про непереможну російську армію поступово тануть. Підвердження тому – вантаж 200, що регулярно йде в Ростови і Нарофомінскі зі степів Донбасу та пустель Сирії. Що таке ПВК "Вагнер"? Приватна військова компанія "Вагнера" – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.
  2018-02-13 21:31:33


Кошка с удивительным окрасом поразила сеть
Кошка с удивительным окрасом поразила сеть
Сообщается, что мордочка кошки породы британская короткошерстная состоит из двух половинок - серого и черного цвета.
  2018-02-21 15:00:25


Пропаганда госдепа и фашизм: в РФ-2018 никак не поменяют масло
Пропаганда госдепа и фашизм: в РФ-2018 никак не поменяют масло
Эти ваши так называемые варианты — пропаганда госдепа, обманка для малолетних, экстремизм, нигилизм, фашизм и подрыв устоев. Вы что, не понимаете, что если ЭТО залить, то ваша машина станет послушной марионеткой Запада?
  2018-02-21 15:00:16


Оружие от Минобороны РФ: в Грузе-200 сообщили новые данные о Вагнере
Оружие от Минобороны РФ: в Грузе-200 сообщили новые данные о Вагнере
Елена Васильева рассказала о снабжении ЧВК
  2018-02-21 15:00:14


Украинский генерал указал на ущербность армии России
Украинский генерал указал на ущербность армии России
Кремль с советских времен не жалеет ни сил, ни средств, ни снарядов, ни людей, - сказал Романенко
  2018-02-21 15:00:11


Кремль о потерях ВПК из-за санкций: Нечестная конкуренция
Кремль о потерях ВПК из-за санкций: Нечестная конкуренция
Дмитрий Песков отказался от детальных комментариев на эту тему. По его словам, военно-техническое сотрудничество не та сфера, которая подлежит повышенной транспарентности.
  2018-02-21 15:00:07


ЕС решил продлить санкции в отношении граждан России и Украины
ЕС решил продлить санкции в отношении граждан России и Украины
Продление санкций против граждан и юрлиц России и Украины согласовали постоянные представители стран Евросоюза, формальное решение ожидается 12 марта. Об этом сообщил источник РИА Новости, пожелавший остаться неназванным.
  2018-02-21 14:00:18


ЕС продлил санкции за аннексию Крыма – журналист
ЕС продлил санкции за аннексию Крыма – журналист
Послы ЕС еще на шесть месяцев продлили санкции за аннексию Крыма. Ограничительные меры касаются 150 лиц, и 38 компаний, которые ответственны за нарушение территориальной целостности Украины.
  2018-02-21 14:00:08


В Китае запретят стриптиз на похоронах
В Китае запретят стриптиз на похоронах
Речь идет о 19 городах в четырех провинциях, где исполнение эротического танца во время траурных мероприятий является распространенным.
  2018-02-21 13:00:18


В зоопарке Китая истощенный лев отгрыз себе хвост
В зоопарке Китая истощенный лев отгрыз себе хвост
Как утверждается, хищник спал возле водоема, который покрылся льдом. Поскольку его хвост остался в воде, замерз и кровоточил, лев решил его откусить.
  2018-02-21 12:00:18


В Госдепе не смогли подтвердить отправку Javelin в Украину
В Госдепе не смогли подтвердить отправку Javelin в Украину
Во время брифинга один из журналистов спросил у официального представителя Госдепа Хизер Нойерт, состоялась ли отправка Javelin в Украину. Она ответила, что не уверена.
  2018-02-21 11:30:15

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх