Найбільший розгром російських сил у Сирії: як тануть міфи про непереможну армію країни-агресора Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один | Последние новости сегодня в миреНайбільший розгром російських сил у Сирії: як тануть міфи про непереможну армію країни-агресора Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один
Найбільший розгром російських сил у Сирії: як тануть міфи про непереможну армію країни-агресора
Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один
Під час удару у Сирії минулого тижня загинули більше 200 російських солдатів-контрактників. Вірогідно, це був найбільший розгром російських військ за один бій. Щоправда, в Росії цю інформацію намагаються приховати чи викривити. В бою в районі сирійського Дейр-ез-Зор російських військ, звісно, традиційно не було. А якщо і були, то тепер точно "іх там нєт". Цього разу, за різними підрахунками, в Сирійській пустелі неподалік районів нафтових родовищ остаточно "заблукало" від 200 до 600 російських бойовиків. "Коаліція підтримувала звязок із російською стороною до, під час і після атаки", – заявила речниця Пентагону Дана Уайт. За даними, які ширяться у мережі, 200-ті "іхтамнєти" – приватна військова компанія "Вагнера". Особиста армія Путіна. Це російські кадрові військові, які здають документи і їдуть воювати туди, куди вкаже рука Кремля. "Вагнерівці" неодноразово "гастролювали" на території України і от тепер в Сирії. Проте, для кількасот "артистів" ця "гастроль" стала останньою. Нарвались путінські найманці на контингент Сполучених Штатів. Ті попередили росіян, що зафіксували їхнє переміщення. Та у відповідь почули традиційне "настамнєт". Тоді запрацював "великий" калібр. У перші хвилини високоточні "Хаймарси" знищили російську артилерію і техніку, після чого ще протягом кількох годин американці викошували усе, що бачили в тепловізор. Дивіться відео авіаудару по сирійським військовий та найманцям ПВК "Вагнер" Важлива деталь – Штати для знищення, фактично, двох батальйонно-тактичних груп взагалі не використали піхоту. Тільки високоточна нищівна зброя. Однозначно це нове! Однозначно це продемонструвало потужну силу тої держави, яка використовувала це сучасне озброєння і ті сучасні можливості, які сьогодні їй надають комерційні та державні структури, – зазначив воєнний експерт Ігор Козій. Після такого розгрому заяви російської сторони про їхню надсучасну армію, техніку 5-го покоління і зазіхання на космічні війни, звучать, принаймні, недолуго. Та й головна страшилка у вигляді ядерної зброї поступово втрачає актуальність. Якщо Російська Федерація каже про 5-те покоління, то це вже буде зброя десятого покоління. Вона дозволить на сьогодні тільки на початку, на етапі постановки завдань для ракетного комплексу, який несе ядерний боєприпас, в тому чмслі стратегічний, вже починати прорахунок знищення, – прокоментував Козій. Міфи про непереможну російську армію поступово тануть. Підвердження тому – вантаж 200, що регулярно йде в Ростови і Нарофомінскі зі степів Донбасу та пустель Сирії. Що таке ПВК "Вагнер"? Приватна військова компанія "Вагнера" – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.
  2018-02-13 21:31:33


Россия провела залповый пуск ракет Булава
Россия провела залповый пуск ракет Булава
Подводный стратегический крейсер Юрий Долгорукий произвел успешный пуск четырех ракет Булава из акватории Белого моря по полигону Кура на Камчатке.
  2018-05-23 11:00:08


СНГ продолжит приглашать Украину на мероприятия
СНГ продолжит приглашать Украину на мероприятия
В органах Содружества независимых государств до сих пор не получили официальных документов из Киева о выходе.
  2018-05-23 10:00:08


Хотят сменить режим? США готовы сокрушить Иран
Хотят сменить режим? США готовы сокрушить Иран
Ближайшие советники Трампа выступают за смену режима и утверждают, что лучший подход к Ирану - сочетание санкций, поддержка оппозиционных групп и военное вмешательство.
  2018-05-22 19:00:08


Готовят смену режима? США готовы сокрушить Иран
Готовят смену режима? США готовы сокрушить Иран
Ближайшие советники Трампа выступают за смену режима и утверждают, что лучший подход к Ирану - сочетание санкций, поддержка оппозиционных групп и военное вмешательство.
  2018-05-22 18:30:02


The Gambian village transformed by graffiti
The Gambian village transformed by graffiti
What happened when international street artists, who normally paint murals on urban walls, headed to rural Gambia.
  2018-05-22 17:01:51

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх