Російські школярі малюють Путіна: соцмережі глузують із божественних зображень президента Російських школярів і вихованців дитсадків просять взяти участь у конкурсі, намалювавши президента Володимира Путіна. У мережі вже зявилася низка відповідних ди | Последние новости сегодня в миреРосійські школярі малюють Путіна: соцмережі глузують із божественних зображень президента Російських школярів і вихованців дитсадків просять взяти участь у конкурсі, намалювавши президента Володимира Путіна. У мережі вже зявилася низка відповідних ди
Російські школярі малюють Путіна: соцмережі глузують із божественних зображень президента
Російських школярів і вихованців дитсадків просять взяти участь у конкурсі, намалювавши президента Володимира Путіна. У мережі вже зявилася низка відповідних ди
Російських школярів і вихованців дитсадків просять взяти участь у конкурсі, намалювавши президента Володимира Путіна. У мережі вже зявилася низка відповідних дитячих малюнків, які не залишили байдужими користувачів соціальних мереж. Про це повідомляє Znak.com. Видання зазначає, що конкурс "Діти малюють президента Путіна" відбувається для дітей від 5 до 17 років в агітаційний період, а підсумки підіб’ють 18 березня – в день виборів президента Росії. Кожен учасник конкурсу отримає 2 значки – з президентом Путіним і триколором. Дітям також пропонується до своїх робіт прикладати звернення до Путіна. Малюнки треба виконувати "традиційними методиками малювання", без допомоги батьків і педагогів, також не допускаються аплікації та колажі. В офіційній групі вже опубліковані конкурсні роботи. На багатьох президент Росії зображений з тваринами: Путін з цуценям, Путін з тигром, Путін з щукою на рибалці, Путін годує теля з соски або обіймає північного оленя. На багатьох роботах Путін зображений на лижах. Є чіткіші політичні послання: на одній з картин Путін закриває небо над Росією від ворожих танків, на іншій – посилає голуба миру навколо планети Земля. Варто зазначити, що таке возвеличення Путіна на дитячих малюнках викликала у мережі бурхливу реакцію. ОРУ!!! Оказывается, в российских школах и детсадах сейчас проходит конкурс: "Дети рисуют Путина!". Закончится он, совершенно случайно, 18 марта. А теперь вишенка на торте: участие платное (!), каждый должен заплатить по 400 рублей. За право нарисовать Х*йло нужно ещё и платить!!! pic.twitter.com/cjgyMOZVuI — Vitauskas (@Vitauskas_A) 13 февраля 2018 г. Цинизм запредельный или как заработать на собственной агитации... В нашей стране сейчас проходит конкурс для школьников и детсадовцев «Дети рисуют президента Путина». Итоги подведут 18 марта в день «выборов». А теперь «вишенка» на вершину торта: участие платное — 400 ₽. pic.twitter.com/aDdHk38sSq — Начинающий Политик (@DenisMoleikin) 13 февраля 2018 г. Рисуй не рисуй все равно получится... pic.twitter.com/8sWiXM6gAf — Elvisnapensii (@kombat2006) 13 февраля 2018 г. https://t.co/aiT5YCV6eJ — ꧁⎝⎝⏝⎠⎠꧂ (@5x) 13 февраля 2018 г. pic.twitter.com/TuT0ThggfB — 2D Shitposter (@2D_Scoundrel) 13 февраля 2018 г. А с 215гробами из Сирии там нет рисунка?А про политическую педофилию в ЦИК не кто не написал?в каждом рисунке Солнце, подобный.ыыыы — нет меня (@bulatpanzer7773) 13 февраля 2018 г.
  2018-02-13 23:01:33


Россия провела залповый пуск ракет Булава
Россия провела залповый пуск ракет Булава
Подводный стратегический крейсер Юрий Долгорукий произвел успешный пуск четырех ракет Булава из акватории Белого моря по полигону Кура на Камчатке.
  2018-05-23 11:00:08


СНГ продолжит приглашать Украину на мероприятия
СНГ продолжит приглашать Украину на мероприятия
В органах Содружества независимых государств до сих пор не получили официальных документов из Киева о выходе.
  2018-05-23 10:00:08


Хотят сменить режим? США готовы сокрушить Иран
Хотят сменить режим? США готовы сокрушить Иран
Ближайшие советники Трампа выступают за смену режима и утверждают, что лучший подход к Ирану - сочетание санкций, поддержка оппозиционных групп и военное вмешательство.
  2018-05-22 19:00:08


Готовят смену режима? США готовы сокрушить Иран
Готовят смену режима? США готовы сокрушить Иран
Ближайшие советники Трампа выступают за смену режима и утверждают, что лучший подход к Ирану - сочетание санкций, поддержка оппозиционных групп и военное вмешательство.
  2018-05-22 18:30:02


The Gambian village transformed by graffiti
The Gambian village transformed by graffiti
What happened when international street artists, who normally paint murals on urban walls, headed to rural Gambia.
  2018-05-22 17:01:51

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх