Феноменальний біатлоніст Фуркад завдяки фотофінішу здобув золото Олімпіади у мас-старті У неділю, 18 лютого, у південнокорейському Пхьончхані в рамках Олімпіади відбулися змагання з мас-старту у біатлоні. Першим тут фінішував француз Мартен Фуркад, | Последние новости сегодня в мире

Феноменальний біатлоніст Фуркад завдяки фотофінішу здобув золото Олімпіади у мас-старті
У неділю, 18 лютого, у південнокорейському Пхьончхані в рамках Олімпіади відбулися змагання з мас-старту у біатлоні. Першим тут фінішував француз Мартен Фуркад,
У неділю, 18 лютого, у південнокорейському Пхьончхані в рамках Олімпіади відбулися змагання з мас-старту у біатлоні. Першим тут фінішував француз Мартен Фуркад, а сталося це лише після фотофінішу. Українці у цій гонці участі не брали. Зауважимо, що переможця було визначено лише за допомогою фотофінішу – за золоту медаль змагалися французький біатлоніст Мартен Фуркад і німець Сімон Шемпп, однак у підсумку тріумфував перший. До слова, саме німець лідирував більшу частину гонки, натомість француз активізувався на останньому колі та зумів тут вирватися уперед. Все ж вирішилося на завершальній стометрівці, де суперники вийшли нога-в-ногу: подеколи Фуркад виривався вперед, а подеколи на повну вмикався Шемпп. Останні метри дистанції Фуркад і Шемпп йшли рівно Найцікавіше трапилося на останніх сантиметрах дистанції, а саме на стрічці, коли обидва спортсмени спершу застигли у видовищному шпагаті, а опісля впали на сніг, переживаючи за підсумковий результат. Спортсмени віддали всі сили задля успішного результату гонки За результатами фотофінішу, "золото" здобув Фуркад, натомість Шемпп задовольнився лише другою сходинкою. Третім своєю чергою прийшов Еміль Свендсен з Норвегії, який відстав на 11 секунд. Фуркад і Шемпп фінішували практично одночасно Переможця мас-старту у біатлоні визначав фотофініш За результатами фотофінішу переміг Фуркад, Шемпп – другий До слова, це вже четверте "золото" Мартена на Олімпіадах (В Сочі у 2014 році він виграв переслідування та індивідуальну гонку, а у Пхенчхані в 2018-му – гонку переслідування та мас-старт). Більш успішним в особистих гонках на Іграх поки залишається Уле Ейнар Бйорндален, який загалом здобув 5 перемог. Однак, попри це, завдяки цій звитязі Фуркад став найуспішнішим спортсменом на зимових Олімпіадах у своїй країні. Олімпіада-2018. Мас-старт. Чоловіки: 1) Мартен Фуркад (Франція) (1+0+0+1) 35:47.3 2) Сімон Шемпп (Німеччина) (0+0+0+1) +0.0 3) Еміль Свендсен (Норвегія) (1+0+1+0) +11.2 Нагадаємо, напередодні у біатлоні відбувся і мас-старт у жінок. Українки провалили цю гонку, натомість першою тут фінішувала Олімпійська атлетка з Росії Анастасія Кузьміна.