У Києві внесені зміни в роботу громадського транспорту через ремонт | Последние новости сегодня в миреУ Києві внесені зміни в роботу громадського транспорту через ремонт
У Києві внесені зміни в роботу громадського транспорту через ремонт
У Києві через проведення капітального ремонту в роботу наземного громадського транспорту внесені зміни, повідомляють у Київській міській адміністрації з посиланням на комунальне підприємство "Київпастранс". "З 15 березня вносяться зміни в роботу автобусів маршрутів № 9, № 69, № 90 та маршрутного таксі № 155 на період проведення капітального ремонту дорожньої частини транспортної розв'язки на перетині просп. Леся Курбаса, вул. Гната Юри та вул. Володимира Покотило. Про це повідомили в КП "Київпастранс", - йдеться в повідомленні КМДА. У зв'язку з цим рух зазначених маршрутів організовано зі змінами. Автобуси маршруту № 9 в напрямку вул. Булгакова курсуватимуть від ст. м. "Лук'янівська" до вул. Леся Курбаса за чинним маршрутом, далі - вул. Героїв Космосу - вул. Якуба Коласа - б-р Ромена Роллана - вул. Леся Курбаса - вул. Володимира Покотило - б-р Кольцова - вул. Симиренка - вул. Булгакова. Автобуси маршруту № 69 в напрямку вул. Литвиненко-Вольгемут від станції метро "Палац Спорту" до проспекту Леся Курбаса курсуватимуть за чинним маршрутом, далі - вул. Героїв Космосу - вул. Якуба Коласа - б-р Ромена Роллана - вул. Леся Курбаса - б-р Кольцова - вул. Зодчих - вул. Литвиненко-Вольгемут. Автобуси маршруту № 90 від площі Валерія Марченка до вул. Якуба Коласа за чинним маршрутом, далі - б-р Ромена Роллана - вул. Леся Курбаса - вул. Володимира Покотило - б-р Кольцова - вул. Симиренка - вул. Григоровича-Барського - Кільцева дорога - вул. Зодчих - Кільцева дорога - вул. Тулузи - б-р Ромена Роллана - вул. Якуба Коласа. Автобуси маршрутного таксі № 155 в напрямку Кільцевої дороги від ст. м. "Почайна" до вул. Леся Курбаса за чинним маршрутом, далі - вул. Героїв Космосу - вул. Якуба Коласа - б-р Ромена Роллана - вул. Леся Курбаса.
  2018-03-14 08:01:51


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх