Волкер закликає майбутній уряд Італії не знімати санкцій з Росії | Последние новости сегодня в миреВолкер закликає майбутній уряд Італії не знімати санкцій з Росії
Волкер закликає майбутній уряд Італії не знімати санкцій з Росії
Спеціальний представник США в Україні Курт Волкер звернувся до майбутнього італійського уряду з проханням не знімати санкції з Росії, введені після анексії Криму. На думку Волкера, партія Ліга, одна з переможців березневих виборів, помиляється, виступаючи за скасування санкцій. В інтервю, опублікованому в понеділок у газеті «La Stampa», представник Держдепартаменту висловив думку, що Італія не може скасувати санкцій без «серйозних наслідків». Таким чином Волкер висловився про заяву правих лідера Ліги та її кандидата на пост премєр-міністра Маттео Сальвіні, який наголосив, що коли він очолить уряд, виконає заклик італійських підприємців з проханням скасувати санкції проти Росії. Волкер ствердив: «Росія не поважала зобовязаннь щодо імплементації мінських угод та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, де йде війна, в якій вмирають люди». Потім він послався на справу хімічної атаки на Сєргєя Скрипала у Великобританії, у якій звинувачують Росію. Волкер, посилаючись на розкриття інцидентів втручання російської сторони у вибори у західних демократіях, не виключив, що заклики в Італії щодо скасування санкцій проти Росії можуть бути одним з його результатів. Москва, на думку Волкера, «намагається сприяти антиєвропейським, антиіммігрантським рухам, які прагнуть поділу, сприяє й тим, що виступають проти верховенства права». Волкер пояснив, що США просять своїх союзників з ЄС та НАТО в першу чергу зберегти існуючі санкції та розглянути питання щодо їх зміцнення, «якщо Росія продовжуватиме йти цим шляхом». Спеціальний представник США також звернувся з проханням про повторну відмову визнати російську анексію Криму. Він також попередив перед газопроводом Nord Stream 2, підкресливши, що «це посилює європейську залежність від російського газу». РАР/Л.І.
  2018-04-16 16:32:02


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх