Над Віслою розпочався перегляд фільмів «Відлуння Катині» | Последние новости сегодня в миреНад Віслою розпочався перегляд фільмів «Відлуння Катині»
Над Віслою розпочався перегляд фільмів «Відлуння Катині»
У Варшаві, Познані та кількох інших містах Польщі розпочався 9 перегляд фільмів під назовю «Відлуння Катині». Як пояснив голова Інституту національної пам’яті Ярослав Шарек, у рамках цьогорічного перегляду, під час безкоштовних показів, можна подивитися фільми присвячені Катинському розстрілу майже 22 тисяч поляків, який виконано з наказу Сталіна в 1940 році. «Ми покажемо документальні фільми, в яких вказано драматичні пережиття цих людей та їхніх родин. Покажемо шлях до правди. Цей час після 1989 року, коли можна було говорити про Катинський злочин, використало велике число документалістів та режисерів. Вони були натхненні цією темою» - вказав Ярослав Шарек. Перегляд фільмів супроводжують історичні лекції, дискусії з участю режисерів, учених, журналістів, а також членів сімей жертв Катині. Медліа-патроном події є Польське радіо. Катинський злочин – це масове вбивство польських громадян, здійснене загонами НКВС на підставі рішення Політбюро від 5 березня 1940 року. Тоді було розстріляно понад 21 тисячу польських військовополонених та польської інтелігенції, яких взято у полон після вторгнення Червоної Армії до Польщі 17 вересня 1939 року. В’язнів тримали і вбивали у різних місцях, зокрема у Козельську, Осташкові, Старобільську, Биківні та ін.. IAR/Л.І.
    2018-04-16 19:31:55


Кремль о санкциях против Северного потока-2: Нарушение норм ВТО
Кремль о санкциях против Северного потока-2: Нарушение норм ВТО
Кремль будет реагировать на новые санкции США после их вступления, руководствуясь интересами страны, утверждает Дмитрий Песков.
    2018-08-20 15:00:02


Украина, СП-2 и Сирия. Встреча Меркель и Путина
Украина, СП-2 и Сирия. Встреча Меркель и Путина
Президент России и канцлер ФРГ за рабочим ужином в Германии обсуждали ключевые вопросы. В мире неоднозначно отреагировали на встречу.
    2018-08-20 14:30:02


Cruise ship rescue: How to survive for 10 hours in the water
Cruise ship rescue: How to survive for 10 hours in the water
Warm water, a calm head and being a woman can all work in your favour.
    2018-08-20 14:00:48

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх