«Поїзд інновацій» Варшава-Краків: розмови про стартапи | Последние новости сегодня в мире«Поїзд інновацій» Варшава-Краків: розмови про стартапи
«Поїзд інновацій» Варшава-Краків: розмови про стартапи
Подорож «Поїздом інновацій» з Варшави до Кракова стала нагодою для польських та ізраїльських творців стартапів обмінятися досвідом. Гості з Ізраїлю представили свої поради, відбулися презентації на тему інновацій. Віце-міністр підприємливості і технології Тадеуш Косцінський звернув увагу, що поляки можуть вчитися від ізраїльтян, як фінансувати стартапи. «У світі 70 відсотків стартапів фінансує венчурний капітал (venture capital), а в Польщі 70 відсотків стартапів фінансуються з власних коштів», – сказав віце-міністр. Як він додав, Польща повинна подвоїти інвестиції в дослідження і розвиток. Підприємці називають Ізраїль Startup Nation – країною, в якій більше стартапів на одного жителя, ніж у будь-якій іншій державі. Директорка ізраїльської платформи Nation Central, що об’єднує стартапи Данєля Кандель радить полякам глобальне мислення при заснуванні стартапів. За її словами, необхідно думати про те, щоб здобувати інші ринки, а також «знати, що відбувається за кордоном, шукати співпраці, інтелігентних партнерів і шукати, як інтелігентно знайти фонди та мудрих менторів». Посол Ізраїлю в Польщі Анна Азарі звернула увагу, що Ізраїль – це невелика країна, яка шукає нових ринків, а польський ринок для ізраїльських інвесторів став перспективним: «Тут немало молодих людей і технології», – зазначила дипломатка. На її думку, завдяки туристичному обмінові ізраїльські підприємці зрозуміли, що Польща – це сучасна країна. Міністр підприємливості і технології Ядвіґа Емілєвич сподівається, що подорож «Поїздом інновацій» стане для місцевих підприємців інспірацією, щоб виходити на закордонні ринки. Учасники «Поїзда інновацій» беруть участь у Кракові в Конгресі Impact 18. IAR/Н.Б.
  2018-06-13 14:02:49


Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Dozens of vehicles were set ablaze in multiple cities overnight, in an apparent coordinated action.
  2018-08-14 17:02:51


Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
At least 35 people are killed and others are injured when a motorway bridge falls in Genoa.
  2018-08-14 17:02:43


Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
В результате обрушения автомобильного моста в Генуе погибли более 30 человек. Все они находились в автомобилях на виадуке.
  2018-08-14 16:30:03


Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Американский оборонный бюджет направлен на сдерживание российской агрессии и модернизацию армии.
  2018-08-14 14:00:02


В Генуе обрушился мост с автомобилями
В Генуе обрушился мост с автомобилями
По предварительным данным, количество жертв исчисляется десятками. Затяжной дождь серьезно затрудняет работу спасателей.
  2018-08-14 13:30:02


США назвали условия отмены новых санкций против РФ
США назвали условия отмены новых санкций против РФ
Россия может не волноваться о новом раунде санкций, если выполнит условия США по химоружию, заявили в Госдепе.
  2018-08-14 11:00:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх