Посольство Польської Республіки у Москві отримало підозрілі конверти | Последние новости сегодня в миреПосольство Польської Республіки у Москві отримало підозрілі конверти
Посольство Польської Республіки у Москві отримало підозрілі конверти
«Підтверджую інформацію, що Посольство РП у Москві сьогодні отримало посилки, які могли становити загрозу; після їх перевірки цю загрозу виключено», - інформує директор прес-бюро Міністерства закордонних справ Польщі Артур Льомбарт. Як раніше повідомляв російський портал Gazeta.ru, у середу польське посольство отримало два підозрілі конверти, в яких знаходився порошок невідомого походження. Про це поіфнормували працівники посольства. «Невідомі прислали до Посольства Польської Республіки у Москві два конверти з неідентифікованим порошком всередині», - написав портал Gazeta.ru. «Я підтверджую отримання листів, які могли становити потенційну загрозу, але після перевірки таку загрозу виключено», - заявив Артур Льомпарт. Нагадаємо, в лютому цього року кілька посольств іноземних держав, в тому числі Польщі, отримало листи з пізодрілим порошком, який згодом виявився засобом від комах. На конвертах були вказані дані депутата Державної Думи Сєрґєя Зєлєзняка. PAP/Я.С.
    2018-06-13 17:32:34


Прошение о помиловании Сенцова потерялось
Прошение о помиловании Сенцова  потерялось
У Путина заявили, что просьбу матери заключенного направили губернатору Ямало-Ненецкого округа, но тот отрицает ее получение.
    2018-08-15 10:00:02


Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Украинская столица стала лидером падения за пять лет, но, при этом, улучшила свои показатели за последний год.
    2018-08-14 18:00:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх