Мей запевнила, що санкції проти РФ будуть збережені та розширені | Последние новости сегодня в миреМей запевнила, що санкції проти РФ будуть збережені та розширені
Мей запевнила, що санкції проти РФ будуть збережені та розширені
Премєр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі подав у відставку. Відставка глави уряду згідно з Конституцією Грузії означає відставку всього Кабінету міністрів. Про це Квірікашвілі заявив на спеціально скликаному з цієї нагоди брифінгу, передає "Грузия Online". Я бачу настрій у команді та приймаю рішення, як керівник – сьогодні я покидаю свій пост, – заявив Квірікашвілі. Окрім цього він додав, що настав момент, коли парламент зможе укомплектувати команду із тих поглядів, які наразі там панують. Зазначається, що відставка Квірікашвілі означає, що весь його уряд автоматично піде у відставку. Після цього парламентська більшість в семиденний термін має подати президенту новий склад уряду, після чого глава держави також через сім днів повинен представити парламенту склад уряду. Додамо, що відставка уряду Грузії повязана із масовими протестами у країні. Нагадаємо, масові протести із вимогою відставки уряду розпочались у Тбілісі ще вкінці травня. Організатором мітингу став Заза Саралідзе – батько вбитого через бійку взимку в центрі Тбілісі 16-річного підлітка. Він вважає, що поліція необєктивно провела розслідування та приховує одного з учасників вбивства, який є сином екс-працівника поліції.  
    2018-06-13 19:02:00


Прошение о помиловании Сенцова потерялось
Прошение о помиловании Сенцова  потерялось
У Путина заявили, что просьбу матери заключенного направили губернатору Ямало-Ненецкого округа, но тот отрицает ее получение.
    2018-08-15 10:00:02


Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Украинская столица стала лидером падения за пять лет, но, при этом, улучшила свои показатели за последний год.
    2018-08-14 18:00:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх