У Європейському парламенті відбулися дебати про судову реформу в Польщі | Последние новости сегодня в миреУ Європейському парламенті відбулися дебати про судову реформу в Польщі
У Європейському парламенті відбулися дебати про судову реформу в Польщі
У Європейському парламенті відбулися чергові дебати присвячені судовій реформі у Польщі. Віце-голова Єврокомісії Франс Тіммерманс вчергове розкритикував реформу судоустрою і наголосив, що вона загрожує верховенству права у Польщі. Євродепутат Здзіслав Краснодембський з Права і справедливості, у свою чергу, наголосив, що Варшава зробила все, що могла, аби вийти назустріч очікуванням Єврокомісії. Віце-голова ЄК Франс Тіммерманс представив євродепутатам список застережень до судової реформи, яку реалізує Варшава. Політик сказав про загрози, що – на переконання Єврокомісії - випливають з цією реформи. «Я із задоволенням приймаю готовність Польщі до впровадження змін у судовій реформі. Але із жалем мушу поінформувати, що Варшава не взяла до уваги основних зауважень комісії», - сказав віцеголова ЄК. Під час свого виступу Франс Тіммерманс обмовився – в контексті переговорів з польським урядом політик сказав, що «полетить у понеділок на зутріч до Москви». «Це страшна помилка – додав він, – ніколи досі такого не траплялося». На застереження Тіммерманса відповів євродепутат від партії Право і справедливість Здзіслав Краснодембський. Як зауважив політик, для порозуміння негобхідною є «добра воля обох сторін». «Мені дуже прикро, але я мушу ствердити, що Європейська комісія, яку ви представляєте, не має доброї волі, натомість з боку Польщі час поступок завершився», - сказав політик. Здзіслав Краснодембський наголосив, що Польща спокійно чекає на розвиток ситуації. Під час дебатів прийнято рішення про те, щоб під час засідання Європейського Союзу, яке відбудеться 26 червня, пройшло слухання Польщі у звязку з реформуванням судової системи та процедурою статті 7 Договору про Європейський Союз. IAR/Я.С.
  2018-06-13 20:02:30


Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Dozens of vehicles were set ablaze in multiple cities overnight, in an apparent coordinated action.
  2018-08-14 17:02:51


Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
At least 35 people are killed and others are injured when a motorway bridge falls in Genoa.
  2018-08-14 17:02:43


Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
В результате обрушения автомобильного моста в Генуе погибли более 30 человек. Все они находились в автомобилях на виадуке.
  2018-08-14 16:30:03


Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Американский оборонный бюджет направлен на сдерживание российской агрессии и модернизацию армии.
  2018-08-14 14:00:02


В Генуе обрушился мост с автомобилями
В Генуе обрушился мост с автомобилями
По предварительным данным, количество жертв исчисляется десятками. Затяжной дождь серьезно затрудняет работу спасателей.
  2018-08-14 13:30:02


США назвали условия отмены новых санкций против РФ
США назвали условия отмены новых санкций против РФ
Россия может не волноваться о новом раунде санкций, если выполнит условия США по химоружию, заявили в Госдепе.
  2018-08-14 11:00:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх