Денісова просить посла США вплинути на РФ, щоб до українців-політв'язнів допустили незалежного від Росії представника | Последние новости сегодня в миреДенісова просить посла США вплинути на РФ, щоб до українців-політв'язнів допустили незалежного від Росії представника
Денісова просить посла США вплинути на РФ, щоб до українців-політв'язнів допустили незалежного від Росії представника
Каліфорнійська Instagram-модель Катаріна Заруцькі хотіла зробити оригінальне фотографію з Багам, на якому вона б плавала серед акул-няньок, проте один з хижаків атакував дівчину. Як пише NBC News, 19-річна Катаріна відправилася на відпочинок на Багами і вирішила зробити кілька фотографій у затоці з вусатими акулами-няньками. Дівчина не раз бачила схожі знімки з акулами, оскільки цей вид практично безпечний і туристи нерідко плавають з ними пліч-о-пліч. Катаріна залізла у воду і зродила кілька вдалих фото, але в якийсь момент одна з акул вчепилася моделі в руку і потягла вниз. Акула схопила мене за запястя, і я відчула, як зуби занурюються в мою плоть, – розповіла вона. Проте дівчина не запанікувала і вирвала руку з пащі акули та допливла до місця, де можна було встати на ноги. Вона також вийняла закривавлену руку з води, щоб не притягувати інших хижаків. Варто відзначити, що на пляжі є табличка з попередженням про небезпеку хижаків. Табличка з попередженням  У лікарні Катаріні приписали курс антибіотиків, оскільки пащі акул живуть багато бактерій.
  2018-07-11 19:01:13


Самые разрушительные. Пожары в США сжигают города
Самые разрушительные. Пожары в США сжигают города
Огонь унес жизни более 30 людей, более 200 считаются пропавшими без вести. Стихийное пламя также уничтожило тысячи домов и даже город.
  2018-11-12 16:30:02


Агент на пенсии. В Австрии нашли шпиона РФ
Агент на пенсии. В Австрии нашли шпиона РФ
Министерство обороны Австрии разоблачило 70-летнего полковника армии в отставке, подозреваемого в шпионаже в пользу России.
  2018-11-12 15:00:02


Полиция Варшавы ищет причастных к сожжению флага ЕС
Полиция Варшавы ищет причастных к сожжению флага ЕС
Правоохранители назначили вознаграждение за помощь в идентификации лиц, которые подожгли флаг Евросоюза.
  2018-11-12 14:00:02


В России горит завод по производству жидкости для розжига
В России горит завод по производству жидкости для розжига
Пожарным не удается сбить пламя, в здании обвалилась крыша. Пожару уже присвоен максимальный номер сложности.
  2018-11-12 13:30:02


Кремль заявил о росте недоверия между РФ и США
Кремль заявил о росте недоверия между РФ и США
Определенных договоренностей о встрече Трампа и Путина на саммите G20 в Буэнос-Айресе до сих пор нет, отметил Дмитрий Песков.
  2018-11-12 13:00:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх