МЗС Польщі підтримує «двовекторний» підхід до Росії | Последние новости сегодня в миреМЗС Польщі підтримує «двовекторний» підхід до Росії
МЗС Польщі підтримує «двовекторний» підхід до Росії
Під час саміту НАТО у Брюсселі міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович наголосив, що Польща підтримує зміцнення Північноатлантичного альянсу та збереження його єдності. Очільник польської дипломатії перебуває на зустрічі лідерів країн Пакту спільно з президентом Анджеєм Дудою. Програма першого для саміту була пов’язана із загрозами для безпеки. Яцек Чапутович підкреслив, що тільки Сполучені Штати можуть гарантувати безпеку таким країнам, як Польща та східному флангу НАТО. У МЗС Польщі повідомили, що у справі майбутніх відносин НАТО-Росія, Варшава, як й інші союзники, підтримує продовження дотеперішнього «двовекторного» підходу до Москви, що полягає у стримуванні та діалозі. Представники польської делегації підкреслили, що у діалозі важлива взаємність з російського боку, якої нині немає. Очільник польської дипломатії зазначив, що потрібна послідовна політика НАТО щодо Росії. «Якщо ми сприймаємо Росію як загрозу, то мусимо брати до уваги також її вплив на диверсифікацію постачань енергетичних носіїв», – додав Яцек Чапутович. Перед початком саміту НАТО в Брюсселі президент Польщі Анджей Дуда, серед іншого, заявив, що «Європі потрібні різні джерела енергії». Так він прокоментував американсько-німецьку суперечку довкола енергетичних питань. «Нам потрібна диверсифікація постачань. Це нині одне з найважливіших завдань Європейського Союзу в енергетичному секторі», – зазначив Анджей Дуда. Нагадаємо, президент США Дональд Трамп звинуватив Німеччину у тому, що Берлін підписує газові контракти з Росією, замість призначення коштів на оборону. Американський лідер зауважив, що екс-канцлер Німеччини Ґергард Шредер є у керівних органах Ґазпрому, який відповідає за постачання газу з Росії в Німеччину. Трамп також відзначив, що Німеччина призначає мільярди доларів на придбання газу у Москви, і водночас США витрачають великі кошти на гарантування Німеччині безпеки в НАТО. Крім того, американський лідер назвав Німеччину «заручницею Росії», зауваживши, що Польща не хоче нею бути і тому воліла би відмовитися від російського газу. IAR/Т.А.
  2018-07-12 10:01:51


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх