Трамп висунув нові вимоги до країн-членів НАТО Президент США Дональд Трамп закликає лідерів країн НАТО підвищити витрати на оборону до 4 процентов валового внутрішнього продукту. | Последние новости сегодня в миреТрамп висунув нові вимоги до країн-членів НАТО Президент США Дональд Трамп закликає лідерів країн НАТО підвищити витрати на оборону до 4 процентов валового внутрішнього продукту.
Трамп висунув нові вимоги до країн-членів НАТО
Президент США Дональд Трамп закликає лідерів країн НАТО підвищити витрати на оборону до 4 процентов валового внутрішнього продукту.
Президент США Дональд Трамп закликає лідерів країн НАТО підвищити витрати на оборону до 4% валового внутрішнього продукту. Про це він написав у своєму Twitter. "Протягом багатьох років президенти безуспішно намагалися змусити Німеччину та інші багаті країни НАТО платити більше за свій захист від Росії. Вони сплачують лише невелику частину. США платять десятки мільярдів доларів – занадто багато, щоб субсидувати Європу, і втрачають багато на торгівлі", – заявив Трамп. Presidents have been trying unsuccessfully for years to get Germany and other rich NATO Nations to pay more toward their protection from Russia. They pay only a fraction of their cost. The U.S. pays tens of Billions of Dollars too much to subsidize Europe, and loses Big on Trade! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 12 июля 2018 г. Він також наголосив, що Німеччина платить мільярди Росії, від якої хоче захиститися. "Додатково Німеччина почала платити Росії, країні, від якої вони хочуть захиститися, мільярди доларів за їх енергетичні потреби з нового трубопроводу з Росії. Неприпустимо! Всі країни НАТО мають виконати свої зобовязання в розмірі 2%, і в кінцевому підсумку це повинно скласти 4%", – додав Трамп. ....On top of it all, Germany just started paying Russia, the country they want protection from, Billions of Dollars for their Energy needs coming out of a new pipeline from Russia. Not acceptable! All NATO Nations must meet their 2% commitment, and that must ultimately go to 4%! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 12 июля 2018 г. Нагадаємо, Президенти України Петро Порошенко та США Дональд Трамп проведуть зустріч у Брюсселі в рамках саміту країн НАТО. Напередодні саміту НАТО, який проходитиме 11-12 липня у Брюсселі, Трамп заявив, що його держава не повинна виконувати роль "свині-скарбнички" для своїх союзників з Альянсу
  2018-07-12 10:31:42


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх