ЄС і США обговорили Північний потік-2 і перспективу українського газового транзиту, - Марош Шефчович | Последние новости сегодня в миреЄС і США обговорили Північний потік-2 і перспективу українського газового транзиту, - Марош Шефчович
ЄС і США обговорили Північний потік-2 і перспективу українського газового транзиту, - Марош Шефчович
 ЄС і США обговорили "Північний потік-2" і перспективу українського газового транзиту, - Марош Шефчович Заступник голови Єврокомісії з Енергетичного союзу Марош Шефчович обговорив з міністром енергетики США Ріком Перрі ситуацію стосовно газопроводу "Північний потік - 2".Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. "Це делікатне питання обговорюється в Європейському союзі вже певний час. У нас були поглиблені дискусії на цю тему. І ми підкреслювали наші добре відомі занепокоєння щодо "Північного потоку - 2", - сказав Марош Шефчович у четвер на прес-конференції після ради з енергетики ЄС-США, яка відбувалася в Брюсселі. Марош Шефчович повідомив Перрі, що Єврокомісія попросила у Ради ЄС мандат для можливості почати переговори з державами-членами. "Я також згадував тристоронні переговори (щодо газу - ЄС-РФ-Україна - Ред), які у нас відбудуться. Я думаю, що в цьому контексті саме це найтерміновіше: треба стежити за тим, щоб транзит через Україну продовжувався", - зазначив чиновник Єврокомісії. "Ми погодилися, що це має стратегічне значення для енергетичної безпеки Європи, а також для продовження реформ в Україні і для економічного розвитку країни, яка пережила чимало випробувань за ці останні роки", - продовжив Марош Шефчович. Відповідаючи на запитання про наслідки для європейських підприємств, причетних до проекту "Північний потік - 2", можливих санкцій США, заступник голови ЄК сказав, що розділяє висловлену Перрі думку про те, що союзники не мають карати підприємства один одного. Слід вести діалог, здійснювати координацію, як обидві сторони це робили в минулому, а не обговорювати санкції. Перрі, який брав участь у прес-конференції, перед цим заявив, що "санкції не є нашим найкращим рішенням". "Завжди є інші опції", - зазначив американський міністр, повідомивши, що у сторін відбулися відверті дискусії щодо "Північного потоку - 2".Источник: https://ua.censor.net.ua/n3076328
  2018-07-12 18:01:08


Самые разрушительные. Пожары в США сжигают города
Самые разрушительные. Пожары в США сжигают города
Огонь унес жизни более 30 людей, более 200 считаются пропавшими без вести. Стихийное пламя также уничтожило тысячи домов и даже город.
  2018-11-12 16:30:02


Агент на пенсии. В Австрии нашли шпиона РФ
Агент на пенсии. В Австрии нашли шпиона РФ
Министерство обороны Австрии разоблачило 70-летнего полковника армии в отставке, подозреваемого в шпионаже в пользу России.
  2018-11-12 15:00:02


Полиция Варшавы ищет причастных к сожжению флага ЕС
Полиция Варшавы ищет причастных к сожжению флага ЕС
Правоохранители назначили вознаграждение за помощь в идентификации лиц, которые подожгли флаг Евросоюза.
  2018-11-12 14:00:02


В России горит завод по производству жидкости для розжига
В России горит завод по производству жидкости для розжига
Пожарным не удается сбить пламя, в здании обвалилась крыша. Пожару уже присвоен максимальный номер сложности.
  2018-11-12 13:30:02


Кремль заявил о росте недоверия между РФ и США
Кремль заявил о росте недоверия между РФ и США
Определенных договоренностей о встрече Трампа и Путина на саммите G20 в Буэнос-Айресе до сих пор нет, отметил Дмитрий Песков.
  2018-11-12 13:00:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх