Франція хоче збудувати газопровід з Іспанією: Макрон розповів деталі Франція розглядає можливість будівництва газопроводу з Іспанією через Піренеї, який зєднає дві країни і буде транспортувати газ із Північної Африки та інших країн. | Последние новости сегодня в миреФранція хоче збудувати газопровід з Іспанією: Макрон розповів деталі Франція розглядає можливість будівництва газопроводу з Іспанією через Піренеї, який зєднає дві країни і буде транспортувати газ із Північної Африки та інших країн.
Франція хоче збудувати газопровід з Іспанією: Макрон розповів деталі
Франція розглядає можливість будівництва газопроводу з Іспанією через Піренеї, який зєднає дві країни і буде транспортувати газ із Північної Африки та інших країн.
Франція розглядає можливість будівництва газопроводу з Іспанією через Піренеї, який зєднає дві країни і буде транспортувати газ із Північної Африки та інших країн. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон на енергетичному саміті у Лісабоні, передає агентство Reuters. Так, він зазначив, що цей проект може стати економічно вигідним, адже Франція планує відмовитися від вугільних електростанцій і збільшити використання газу. Також на саміті сторони домовилися розширювати звязки між енергетичними мережами трьох держав для скорочення ізоляції від європейських ринків електроенергії та газу і підвищення енергобезпеки. Окрім того, європейські лідери взяли на себе зобовязання збільшити число альтернативних джерел енергії, включаючи зріджений природний газ, підкресливши його важливість "для диверсифікації джерел і шляхів енергосполучення з метою скорочення залежності" від Євросоюзу.
    2018-07-28 09:01:15


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх