В Росії на мітингах проти пенсійної реформи вимагають відставки уряду та президента В РФ відбуваються мітинги проти пенсійної реформи. В Сибіру, на Далекому Сході, і декількох містах європейської частини Росії акції вже минули, в них брали участь тис | Последние новости сегодня в миреВ Росії на мітингах проти пенсійної реформи вимагають відставки уряду та президента В РФ відбуваються мітинги проти пенсійної реформи. В Сибіру, на Далекому Сході, і декількох містах європейської частини Росії акції вже минули, в них брали участь тис
В Росії на мітингах проти пенсійної реформи вимагають відставки уряду та президента
В РФ відбуваються мітинги проти пенсійної реформи. В Сибіру, на Далекому Сході, і декількох містах європейської частини Росії акції вже минули, в них брали участь тис
В РФ відбуваються мітинги проти пенсійної реформи. В Сибіру, на Далекому Сході, і декількох містах європейської частини Росії акції вже минули, в них брали участь тисячі людей. Про це повідомляє "Радіо Свобода". Здебільшого мітинги організовували місцеві відділення КПРФ. Але також в них брали участь прихильники опозиціонера Олексія Навального, представники партії "Яблуко" та рухів "Відкрита Росія", "Лівий фронт". Главные требования митинга – отправить Правительство в отставку, остановить процесс принятия закона о повышении пенсионного возраста и провести по данному вопросу общероссийский референдум. Звучат и лозунги об отставке президента Путина pic.twitter.com/Lrd4kYgXs4 — Сергей Удальцов (@s_udaltsov) 28 июля 2018 г. Мітингувальники хотіли відправити у відставку уряд і президента. З таким закликом, зокрема, виступив на мітингу в Пскові депутат КПРФ Віктор Дуля. Як повідомляє кореспондент "Радіо Свобода", депутат назвав пенсійну реформу "грабіжницькою", а президента Володимира Путіна "головним ворогом держави". Після цього до виступаючого попрямували поліцейські, але учасники мітингу відтіснили їх, скандуючи "Ганьба!". Влада Росії хоче підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок. Законопроект вже пройшов перше читання в Держдумі, очікується, що реформа почнеться з січня 2019 року.
  2018-07-28 16:01:16


Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Украинская столица стала лидером падения за пять лет, но, при этом, улучшила свои показатели за последний год.
  2018-08-14 18:00:02


Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Dozens of vehicles were set ablaze in multiple cities overnight, in an apparent coordinated action.
  2018-08-14 17:02:51


Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
At least 35 people are killed and others are injured when a motorway bridge falls in Genoa.
  2018-08-14 17:02:43


Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
В результате обрушения автомобильного моста в Генуе погибли более 30 человек. Все они находились в автомобилях на виадуке.
  2018-08-14 16:30:03


Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Американский оборонный бюджет направлен на сдерживание российской агрессии и модернизацию армии.
  2018-08-14 14:00:02


В Генуе обрушился мост с автомобилями
В Генуе обрушился мост с автомобилями
По предварительным данным, количество жертв исчисляется десятками. Затяжной дождь серьезно затрудняет работу спасателей.
  2018-08-14 13:30:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх