Сестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву. | Последние новости сегодня в миреСестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву.
Сестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли 
Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву.
Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву. Напередодні з’явилася інформація, що популярного радянського та російського співака Йосипа Кобзона госпіталізували у важкому стані. Згодом низка ЗМІ повідомила, що його стан суттєво погіршився та він упав у кому. Щоправда, сестра Кобзона Гелена Кандель у коментарі пропагандистському ресурсу RT спростувала усі вищезазначені заяви та назвала їх знущанням. "З Йосипом Давидовичем все – добре, сидить пє каву з Неллі Михайлівною (дружина виконавця – 24 канал) і з медсестрою. Як можна над ним так знущатися і над нашими родичами? Я зараз зателефонувала всім родичам, тому що вони просто непритомніли", – переконує жінка. Водночас вона додала, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні. "Людина – на плановому лікуванні. Йому належить це лікування з огляду на його хвороби... Він має право на свій особистий простір. Можна писати про його творчість, але лізти в його здоровя – це просто непристойно. Це не співпереживання. Це вбивство. А якби він користувався інтернетом?" – обурюється Гелена Кандель. Нагадаємо, у середині червня ЗМІ вже повідомляли про госпіталізацію Йосипа Кобзона. Тоді прес-секретар артиста підкреслював, що той – "нездоровий", однак чим саме хворіє, поки невідомо.
    2018-07-28 16:31:47


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх