Сестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву. | Последние новости сегодня в миреСестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву.
Сестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли 
Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву.
Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву. Напередодні з’явилася інформація, що популярного радянського та російського співака Йосипа Кобзона госпіталізували у важкому стані. Згодом низка ЗМІ повідомила, що його стан суттєво погіршився та він упав у кому. Щоправда, сестра Кобзона Гелена Кандель у коментарі пропагандистському ресурсу RT спростувала усі вищезазначені заяви та назвала їх знущанням. "З Йосипом Давидовичем все – добре, сидить пє каву з Неллі Михайлівною (дружина виконавця – 24 канал) і з медсестрою. Як можна над ним так знущатися і над нашими родичами? Я зараз зателефонувала всім родичам, тому що вони просто непритомніли", – переконує жінка. Водночас вона додала, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні. "Людина – на плановому лікуванні. Йому належить це лікування з огляду на його хвороби... Він має право на свій особистий простір. Можна писати про його творчість, але лізти в його здоровя – це просто непристойно. Це не співпереживання. Це вбивство. А якби він користувався інтернетом?" – обурюється Гелена Кандель. Нагадаємо, у середині червня ЗМІ вже повідомляли про госпіталізацію Йосипа Кобзона. Тоді прес-секретар артиста підкреслював, що той – "нездоровий", однак чим саме хворіє, поки невідомо.
  2018-07-28 16:31:47


Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Украинская столица стала лидером падения за пять лет, но, при этом, улучшила свои показатели за последний год.
  2018-08-14 18:00:02


Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Dozens of vehicles were set ablaze in multiple cities overnight, in an apparent coordinated action.
  2018-08-14 17:02:51


Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
At least 35 people are killed and others are injured when a motorway bridge falls in Genoa.
  2018-08-14 17:02:43


Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
В результате обрушения автомобильного моста в Генуе погибли более 30 человек. Все они находились в автомобилях на виадуке.
  2018-08-14 16:30:03


Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Американский оборонный бюджет направлен на сдерживание российской агрессии и модернизацию армии.
  2018-08-14 14:00:02


В Генуе обрушился мост с автомобилями
В Генуе обрушился мост с автомобилями
По предварительным данным, количество жертв исчисляется десятками. Затяжной дождь серьезно затрудняет работу спасателей.
  2018-08-14 13:30:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх