Сестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву. | Последние новости сегодня в миреСестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву.
Сестра Кобзона про інформацію щодо його коми: Телефонувала родичам – вони непритомніли 
Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву.
Сестра народного артиста СРСР Йосипа Кобзона переконує, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні, однак із ним усе – гаразд: сидить і п’є каву. Напередодні з’явилася інформація, що популярного радянського та російського співака Йосипа Кобзона госпіталізували у важкому стані. Згодом низка ЗМІ повідомила, що його стан суттєво погіршився та він упав у кому. Щоправда, сестра Кобзона Гелена Кандель у коментарі пропагандистському ресурсу RT спростувала усі вищезазначені заяви та назвала їх знущанням. "З Йосипом Давидовичем все – добре, сидить пє каву з Неллі Михайлівною (дружина виконавця – 24 канал) і з медсестрою. Як можна над ним так знущатися і над нашими родичами? Я зараз зателефонувала всім родичам, тому що вони просто непритомніли", – переконує жінка. Водночас вона додала, що її брат зараз перебуває на плановому лікуванні. "Людина – на плановому лікуванні. Йому належить це лікування з огляду на його хвороби... Він має право на свій особистий простір. Можна писати про його творчість, але лізти в його здоровя – це просто непристойно. Це не співпереживання. Це вбивство. А якби він користувався інтернетом?" – обурюється Гелена Кандель. Нагадаємо, у середині червня ЗМІ вже повідомляли про госпіталізацію Йосипа Кобзона. Тоді прес-секретар артиста підкреслював, що той – "нездоровий", однак чим саме хворіє, поки невідомо.
  2018-07-28 16:31:47


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх