Помер Володимир Войнович: де та коли поховають письменника та дисидента З російським письменником, драматургом і дисидентом Володимиром Войновичем прощатимуться у Москві. Також у столиці Росії відбудеться церемонія поховання літератора. | Последние новости сегодня в миреПомер Володимир Войнович: де та коли поховають письменника та дисидента З російським письменником, драматургом і дисидентом Володимиром Войновичем прощатимуться у Москві. Також у столиці Росії відбудеться церемонія поховання літератора.
Помер Володимир Войнович: де та коли поховають письменника та дисидента 
З російським письменником, драматургом і дисидентом Володимиром Войновичем прощатимуться у Москві. Також у столиці Росії відбудеться церемонія поховання літератора.
З російським письменником, драматургом і дисидентом Володимиром Войновичем прощатимуться у Москві. Також у столиці Росії відбудеться церемонія поховання літератора. Раніше 24 канал повідомляв, що помер Володимир Войнович. Письменнику, драматургу та дисиденту було 85 років. Як розповіли у родині прозаїка та драматурга, прощання з ним відбудеться 30 липня у Централдьному будинку літераторів у Москві та розпочнеться о 11:00, передають російські інформаційні агенції. Також родичі померлого сповістили, що похорон пройде того ж дня на Троєкурівському кладовищі. Нагадаємо, раніше Володимир Войнович, зокрема, порівнював окупований Крим "відірваною ниркою, яку пришили до іншого організму".
    2018-07-28 17:31:57


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх