Кардинал римо-католицької церкви в США подав у відставку через сексуальний скандал Теодор Маккаррік, один з найвідоміших американських кардиналів римо-католицької церкви, подав у відставку у звязку із сексуальним скандалом. | Последние новости сегодня в миреКардинал римо-католицької церкви в США подав у відставку через сексуальний скандал Теодор Маккаррік, один з найвідоміших американських кардиналів римо-католицької церкви, подав у відставку у звязку із сексуальним скандалом.
Кардинал римо-католицької церкви в США подав у відставку через сексуальний скандал
Теодор Маккаррік, один з найвідоміших американських кардиналів римо-католицької церкви, подав у відставку у звязку із сексуальним скандалом.
Теодор Маккаррік, один з найвідоміших американських кардиналів римо-католицької церкви, подав у відставку у звязку із сексуальним скандалом. Про це повідомляє "Радіо Свобода". 28 липня Папа Римський Франциск у своїй заяві зазначив, що прийняв відставку кардинала Теодора Маккарріка, колишнього архієпископа Вашингтона. Причиною відставки стало минуломісячне повідомлення про те, що чиновники церкви у США підтвердили звинувачення щодо Маккарріка щодо сексуального насильства проти підлітка приблизно 50 років тому. Згодом були й інші звинувачення. Зазначається, що Маккаррік "перший кардинал на пам’яті нині живих, хто втратив свій титул у католицькій церкві".  
    2018-07-28 21:33:42


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх