Загадкового товстого червяка із щурячим хвостом помітили у Британії: моторошне відео Жителька англійського Саутгемптона у своєму будинку помітила дивне створіння та зняла його на відео. За зовнішністю істота нагадує гігантського товстого червяка з щ | Последние новости сегодня в миреЗагадкового товстого червяка із щурячим хвостом помітили у Британії: моторошне відео Жителька англійського Саутгемптона у своєму будинку помітила дивне створіння та зняла його на відео. За зовнішністю істота нагадує гігантського товстого червяка з щ
Загадкового товстого червяка із щурячим хвостом помітили у Британії: моторошне відео 
Жителька англійського Саутгемптона у своєму будинку помітила дивне створіння та зняла його на відео. За зовнішністю істота нагадує гігантського товстого червяка з щ
Жителька англійського Саутгемптона у своєму будинку помітила дивне створіння та зняла його на відео. За зовнішністю істота нагадує гігантського товстого червяка з щурячим хвостом. За словами жінки, довжина цієї тварини становила близько 13 сантиметрів. Про це пише місцевий таблоїд The Daily Mirror. "Чотртівня якась! Я ніколи у житті не бачила нічого більш гидкого. Заберіть це від мене, будь ласка", – заявив один із друзів жінки. Зауважимо, що ця істота дуже нагадує личинок мух-журчалок, яких у деяких регіонах називають щуриками, проте їхня довжина є у чотири рази меншою та не перевищує чотири сантиметри, натомість довжина її хвоста може складати щонайменше 15 сантиметрів. Дорослі ж особини є дуже схожими на бджіл. Коли ця личинка занурюється під воду, то свій хвіст вона використовує як дихальну трубку, оскільки не має зябер. Личинки мух-журчалок зазвичай зустрічаються у застійній воді – до прикладу, у ямах з добривами або у відстійниках. Коли вони починають перетворюватися на дорослу особину, то зазвичай покидають місце свого розведення, а це зі свого боку створює неабиякі проблеми людям. Загадковий червяк із щурячим хвостом: дивіться відео   Нагадаємо, на початку червня У Китаї одному із рибалок вдалося зняти на відео дивну рибу-мутанта з головою голуба.
  2018-07-28 22:31:50


Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Рейтинг комфортности. Почему Киев стал антилидером
Украинская столица стала лидером падения за пять лет, но, при этом, улучшила свои показатели за последний год.
  2018-08-14 18:00:02


Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities
Dozens of vehicles were set ablaze in multiple cities overnight, in an apparent coordinated action.
  2018-08-14 17:02:51


Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
Italy bridge: Genoa motorway collapse kills 35
At least 35 people are killed and others are injured when a motorway bridge falls in Genoa.
  2018-08-14 17:02:43


Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
Усталость и гроза. Обвал моста унес десятки жизней
В результате обрушения автомобильного моста в Генуе погибли более 30 человек. Все они находились в автомобилях на виадуке.
  2018-08-14 16:30:03


Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Плюс Украина, минус Россия. Военный бюджет Трампа
Американский оборонный бюджет направлен на сдерживание российской агрессии и модернизацию армии.
  2018-08-14 14:00:02


В Генуе обрушился мост с автомобилями
В Генуе обрушился мост с автомобилями
По предварительным данным, количество жертв исчисляется десятками. Затяжной дождь серьезно затрудняет работу спасателей.
  2018-08-14 13:30:02

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх