Мініатюрний друг Путіна: топ-факти про Медведєва Сьогодні російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв святкує свій 53 день народження. Цей чиновник у списку українського Миротворця. І хоча він лише тінь Путіна, для України він несе серйозну небезпеку. | Последние новости сегодня в миреМініатюрний друг Путіна: топ-факти про Медведєва Сьогодні російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв святкує свій 53 день народження. Цей чиновник у списку українського Миротворця. І хоча він лише тінь Путіна, для України він несе серйозну небезпеку.
Мініатюрний друг Путіна: топ-факти про Медведєва
Сьогодні російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв святкує свій 53 день народження. Цей чиновник у списку українського Миротворця. І хоча він лише тінь Путіна, для України він несе серйозну небезпеку.
Сьогодні російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв святкує свій 53 день народження. Цей чиновник у списку українського "Миротворця". І хоча він лише тінь Путіна, для України він несе серйозну небезпеку. Що треба знати про цього невисокого чоловічка? Знайомий з Путіним з 90-х Медведєв, як і Путін, народився у Петербурзі. Однак, на відміну від свого ляльковода, він з родини поважної: батько професор, мати викладач. Як і більшість людей з оточення Путіна, має юридичну освіту. Кандидат наук, доцент. Медведєв і Путін співпрацюють ще з 90-х З 90 року займається викладацькою роботою. Паралельно з цим працює радником голови Петербурзької міської ради, займається зовнішніми зв’язками мерії. Разом з ним працював теперішній керівник "Газпрому" Олексій Міллер. Тоді ж Медведєв знайомиться з Путіним. Медведєв – наймолодший з петербурзького оточення Путіна. На початку 90-х він часто робив для Путіна роботу у якості юридичного експерта. "Коли я ще був нормальним, звичайною людиною" З 99-го потрапив в уряд У 99-му році за часів прем’єрства Путіна Медведєв був призначений на посаду заступника керівника апарату уряду. У 2000 році очолив передвиборний штаб Путіна. А з червня отримав посаду першого заступника керівника АП. З 2000 по 2001 рік займається "Газпромом". Очолював раду директорів. З 2003 по 2005 рік Медведєв очолює путінську адміністрацію. А потім стає першим заступником голови уряду. Путін особисто агітував за Медведєва У 2008 році стає третім президентом Росії. За офіційними даними його підтримало 70% виборців. Ще задовго до виборів їх назвали "виборами Медведєва". На його передвиборчу кампанію кинули потужні ресурси. Задіяли усі провідні ЗМІ Росії та особисто Путіна. Останній став прем’єром і фактично керував країною. Що зробив за час президенства Як президент, Медведєв підписав укази про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії. З’явилися російські "казаки". А також поліція замінила міліцію. А у 2012 році прийняв рішення не балотуватися на другий термін і поступитись місцем хазяїну. Коли Путін втретє сів у крісло президента, Медведєву віддячили: він отримав пост прем’єра та став головою президентської партії "Єдина Росія". Після четвертої "ходки" Путіна Медведєв залишається на посаді глави уряду. Воно й не дивно, що Путін так радо працює з Медведєвим, адже його зріст допомагає почуватися володарю Кремля високим. Зріст Медведєва всього 1 метр 162 сантиметри. Схоже, Медведєв ще довго збирається працювати на Путіна Медведєв фігурує у списку "Миротворця". І, схоже, буде прислуговувати Путіну до кінця.
  2018-09-14 13:01:07


Трамп взволнован. О чем договорились лидеры Корей
Трамп взволнован. О чем договорились лидеры Корей
В северокорейской столице 18 и 19 сентября прошли два раунда переговоров уже третьего саммита в этом году.
  2018-09-19 13:00:01


Yusaku Maezawa: The Japanese billionaire who wants to fly to the Moon
Yusaku Maezawa: The Japanese billionaire who wants to fly to the Moon
Yusaku Maezawa wants to take a group of artists along with him on a voyage into space. So who is he?
  2018-09-19 11:31:14


Russian plane deaths in Syria: What will be the consequences?
Russian plane deaths in Syria: What will be the consequences?
A Russian military plane is downed in Syria, killing all 15 aboard. What will happen now?
  2018-09-19 11:31:10


Tariq Ramadan: #MeToo in the Muslim world
Tariq Ramadan: #MeToo in the Muslim world
Several women have come forward to accuse Tariq Ramadan, one of the Muslim world’s most famous thinkers, of sexual assault.
  2018-09-19 11:30:54


Khan al-Ahmar: The West Bank village facing demolition
Khan al-Ahmar: The West Bank village facing demolition
After ten years of legal battles, Israels Supreme Court has authorised the destruction of Khan al-Ahmar.
  2018-09-19 11:30:48


Лидеры Корей подписали итоговый документ саммита
Лидеры Корей подписали итоговый документ саммита
Второй день переговоров Ким Чен Ына и Мун Чжэ Ина в Пхеньяне проходил в формате один на один.
  2018-09-19 00:30:02


Дуда попросил Трампа о создании базы США в Польше
Дуда попросил Трампа о создании базы США в Польше
Польский лидер подчеркнул, что американское военное присутствие − единственная гарантия безопасности его страны против агрессии РФ.
  2018-09-18 23:30:02


Трамп прокомментировал уничтожение Ил-20 в Сирии
Трамп прокомментировал уничтожение Ил-20 в Сирии
Американский лидер возложил ответственность за происшествие с российским самолетом на Дамаск.
  2018-09-18 22:30:03


В Средиземное море вошла авианосная группа США
В Средиземное море вошла авианосная группа США
Американские ВМС информировали, что намерены провести операцию для продолжения поддержки союзников по НАТО.
  2018-09-18 21:30:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх