В Італії через потужний дощ обвалився ще один міст: фото та відео У середу, 10 жовтня, на Сардинії в Італії стався обвал частини мосту через потужний дощ, внаслідок якого річка Санта-Лючія вийшла з берегів. | Последние новости сегодня в миреВ Італії через потужний дощ обвалився ще один міст: фото та відео У середу, 10 жовтня, на Сардинії в Італії стався обвал частини мосту через потужний дощ, внаслідок якого річка Санта-Лючія вийшла з берегів.
В Італії через потужний дощ обвалився ще один міст: фото та відео
У середу, 10 жовтня, на Сардинії в Італії стався обвал частини мосту через потужний дощ, внаслідок якого річка Санта-Лючія вийшла з берегів.
На японській атомній електростанції «Фукусіма-1» стався витік радіоактивної води. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті компанії-оператора станції TEPCO Витік була зафіксована в одній з труб системи охолодження четвертого реактора. В даний час на місці НП проводяться ремонтні роботи. Очікується, що роботу в звичайному режимі система відновить через добу, повідомляє РБК-Украина. Нагадаємо, в березні 2011 р. в Японії стався землетрус магнітудою 9,0, після чого на узбережжі країни обрушилося цунамі. Жертвами удару стихії стали близько 20 тис. чоловік. Природні катаклізми викликали аварію на «Фукусімі-1», де сталося кілька вибухів і витік радіації. Останній витік було зафіксовано в жовтні 2013 р.
    2018-10-11 14:01:08


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх