Трамп зробить все необхідне, щоб закінчити розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року. | Последние новости сегодня в миреТрамп зробить все необхідне, щоб закінчити розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року.
Трамп зробить все необхідне, щоб закінчити розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори
Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року.
Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року. Про це він сказав в інтервю телеканалу Fox News. Справу про втручання Росії курирує у ФБР спецпрокурор Роберт Мюллер. Журналісти запитали президента США, чи готовий він надати письмові свідчення або навіть поспілкуватися з прокурором. Здається неймовірним, що я маю це робити – при тому, що всі говорять, що змови не було. Я зроблю все необхідне, щоб закінчити це розслідування, – відповів Трамп. Він також спростував наявність змови між представниками його передвиборчого штабу та російською владою. Нагадаємо, спеціальний прокурор США Роберт Мюллер заявив що екс-керівник виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт заробив в Україні у ролі політичного консультанта 60 мільйонів доларів. Як відомо, 2 травня Пола Манафорта звинуватили у відмиванні грошей і фінансових шахрайствах, повязаних із його десятиріччям роботи для проросійської "Партії регіонів". Однак, в Україні справа проти колишнього керівника виборчого штабу Трампа була фактично є замороженою з боку генерального прокурора. Із чого розпочалося "російське розслідування"?Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США зясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками. Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурорм Робертом Мюллером з метою зясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа.
    2018-10-11 16:01:16


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх