Трамп зробить все необхідне, щоб закінчити розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року. | Последние новости сегодня в миреТрамп зробить все необхідне, щоб закінчити розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року.
Трамп зробить все необхідне, щоб закінчити розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори
Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року.
Очільник Білого дому, що готовий піти на все заради завершення розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори 2016 року. Про це він сказав в інтервю телеканалу Fox News. Справу про втручання Росії курирує у ФБР спецпрокурор Роберт Мюллер. Журналісти запитали президента США, чи готовий він надати письмові свідчення або навіть поспілкуватися з прокурором. Здається неймовірним, що я маю це робити – при тому, що всі говорять, що змови не було. Я зроблю все необхідне, щоб закінчити це розслідування, – відповів Трамп. Він також спростував наявність змови між представниками його передвиборчого штабу та російською владою. Нагадаємо, спеціальний прокурор США Роберт Мюллер заявив що екс-керівник виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт заробив в Україні у ролі політичного консультанта 60 мільйонів доларів. Як відомо, 2 травня Пола Манафорта звинуватили у відмиванні грошей і фінансових шахрайствах, повязаних із його десятиріччям роботи для проросійської "Партії регіонів". Однак, в Україні справа проти колишнього керівника виборчого штабу Трампа була фактично є замороженою з боку генерального прокурора. Із чого розпочалося "російське розслідування"?Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США зясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками. Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурорм Робертом Мюллером з метою зясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа.
  2018-10-11 16:01:16


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх