Путін втратив героя Росії та вірного воїна: помер окупант Чечні Груднов 11 жовтня помер так званий герой Росії, командувач Східним округом військ Національної гвардії РФ генерал-полковник Ігор Груднов. Військовому було 60 років. | Последние новости сегодня в миреПутін втратив героя Росії та вірного воїна: помер окупант Чечні Груднов 11 жовтня помер так званий герой Росії, командувач Східним округом військ Національної гвардії РФ генерал-полковник Ігор Груднов. Військовому було 60 років.
Путін втратив героя Росії та вірного воїна: помер окупант Чечні Груднов 
11 жовтня помер так званий герой Росії, командувач Східним округом військ Національної гвардії РФ генерал-полковник Ігор Груднов. Військовому було 60 років.
11 жовтня помер так званий "герой Росії", командувач Східним округом військ Національної гвардії РФ генерал-полковник Ігор Груднов. Військовому було 60 років. Відповідне повідомлення з’явилося на офіційному сайті Росгвардії. Як підкреслюють у відомстві, Груднов дуже любив Далекий Схід і планував там завершити свою службу.  Серед плюсів його роботи, зокрема, відзначають, що він разом із іншими силовими структурами зумів "скоротити масштаби браконьєрства на Далекому Сході та під час оперативно-профілактичних заходів повернути Росії тонни незаконно добутих біоресурсів". Про причини смерті воєначальника у Росгвардії жодної інформації не надали.  Відомо, що Груднов з 1980 року служив на командних посадах в Управлінні внутрішніх військ МВС СРСР у Українській РСР і Молдавській РСР, після чого з 1989-го перейшов в Управління внутрішніх військ на Далекому Сході та у Східному Сибіру. У 1996 році його було переведено на Північний Кавказ, де він командував бригадою та був заступником командира дивізії. З жовтня 1999-го отримав посаду начальника штабу, а потім командувача угрупуванням "Північ" на території Чечні. У 2000 році йому було присвоєно звання "героя Росії" "за мужність і відвагу, вміле керівництво операцією зі звільнення Грозного від терористів". Керувати Східним округом військ Нацгвардії РФ він розпочав у 2016 році. Нагадаємо, наприкінці серпня у Судані за невідомих обставин помер посол Росії у країні Міргаяс Ширинський.
    2018-10-12 03:01:10


Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
Turkey migrants: Lorry crash in Izmir kills 22
The vehicle crashed through a barrier in western Izmir province and plunged 20m, state media say.
    2018-10-15 02:30:35


Трамп заявил, что Обама упустил часть Украины
Трамп заявил, что Обама  упустил  часть Украины
Американский лидер подчеркнул, что в отличие от своего предшественника Барака Обамы он передал Киеву оружие.
    2018-10-15 02:00:03

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх