Суд Туреччини звільнив американського пастора Ендрю Брансона У турецькому місті Ізмір відбулося судове засідання після якого було звільнено американського пастора Ендрю Брансона. | Последние новости сегодня в миреСуд Туреччини звільнив американського пастора Ендрю Брансона У турецькому місті Ізмір відбулося судове засідання після якого було звільнено американського пастора Ендрю Брансона.
Суд Туреччини звільнив американського пастора Ендрю Брансона
У турецькому місті Ізмір відбулося судове засідання після якого було звільнено американського пастора Ендрю Брансона.
У турецькому місті Ізмір відбулося судове засідання після якого було звільнено американського пастора Ендрю Брансона. Про це повідомило видання BBC. Зазначається, що за підсумками судового засідання американського пастора, якого утримували увязненим з жовтня 2016 року, визнали винним у пособництві терористам.  Його засудили до трьох років та півтора місяця тюрми, однак врахували час перебування під арештом та звільнили у залі суду. Також з Брансона зняли заборону виїзду за кордон і тепер він безперешкодно може покинути територію країни. Нагадаємо, що через переслідування американського паспорта президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп спершу пригрозив санкціями Туреччині, якщо та не звільнить Брансона. Згодом, 10 серпня, у своєму Twitter лідер США повідомив, що прийняв рішення вдвічі підвищити тарифи на турецькі сталь та алюміній через погіршення відносин з Анкарою. У відповідь 15 серпня Туреччина оголосила про підняття мит на товари з США. Під удар потрапили американські легкові автомобілі, алкоголь та тютюн. Наступним кроком адміністрації Дональда Трампа було відхилилення спроби Туреччини обміняти звільнення американського пастора Ендрю Брансона на послаблення великих штрафів для великого турецького банку Halkbank. Чому увязнили Ендрю Брансона?Американський пастор перебував у турецькій вязниці із жовтня 2016 року. До того чоловік працював у Туреччині 20 років. Його затримали у звязку із підозрою в тероризмі та шпигунстві. Турецька влада звинуватила пастора у пособництві організаціям, які нібито організували невдалий військовий переворот в Анкарі у липні 2016 року. Сам пастор усі звинувачення відкидає. 25 липня 2018 року його перевели під домашній арешт.
  2018-10-12 16:00:49


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх