Екс-міністр оборони Польщі: Німеччина проводить політику союзу з Росією | Последние новости сегодня в миреЕкс-міністр оборони Польщі: Німеччина проводить політику союзу з Росією
Екс-міністр оборони Польщі: Німеччина проводить політику союзу з Росією
Екс-міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич в ефірі телеканалу TVP1 прокоментував доповідь Ради Європи, що закликає Росію повернути Польщі уламки Ту-154М. «Це добра доповідь, що чітко встановлює відповідальність Росії, (…) що однозначно підтримує польську сторону. Ми подивимося, як будуть виглядати дебати та результати голосування. (…) Ще вчора були спроби усунути найважливіші частини. На щастя, у Комітеті цю російську позицію, представлену лівими німецькими партіями, відхилили», - заявив політик. Крім того, Антоні Мацєревич прокоментував слова генерала Мірослава Рожанського, який ствердив, що постійні бази НАТО у Польщі збільшать загрози з боку Росії. «Подібно висловлюється Скрипчак (Вальдемар Скрипчак – польський військовий, генерал Збройних сил Республіки Польщі у відставці – ред.). Обидва вони мають дуже великий вплив у своїх вихованців. Це насправді серйозна справа, а тому її не можна залишати без відповіді. Ми не можемо дозволити, аби тоді, коли Сполучені Штати простягають нам руку, коли для нас присутність баз США є основою нашої безпеки, поки ми не відбудуємо нашу армії, такі голоси вносили у військо хаос», - наголосив він. «Нині є така ситуація, коли Німеччина проводить політику союзу з Росією і вони спільно хочуть затягнути петлю на нашій шиї завдяки Nord Stream. Вони хочуть задушити і Польщу, і Центральну Європу, і назавжди зробити її залежною від своєї економічної та політичної сили. Ми мусимо однозначно розуміти, що якщо ми хочемо бути незалежною державою, питання американських баз, як і Nord Stream, є ключовим завданням польської закордонної політики. Кожний крок проти цих двох цілей шкодить незалежності польської держави», - переконаний він. Екс-міністр оборони прокоментував також доповідь німецького Фонду Bertelsmann, згідно з яким Польща значно скотилася у рейтингу демократії. «Це тільки ще раз наголошує на дуже широкому тиску Німеччини на Польщу і на готовності докладати зусилля для ще одного підкорення та унезалежнення Польщі. Ці люди не хочуть дивитися на те, що відбувається у самій Німеччині і як насправді виглядає демократія в обох країнах. Німеччина має проблеми з демократією та верховенством права, а не Польща. Це антипольська пропаганда», - сказав Мацєревич в ефірі TVP1. Нагадаємо, раніше екс-міністр національної оборони Антоні Мацєревич, коментуючи слова генерала Мірослава Рожанського, сказав, що «це проросійська, антиамериканська пропаганда, аби позбавити Польщу союзників та взаємодії Польщі зі США, а також постійних американських баз у Польщі». wpolityce.pl/Т.А.
  2018-10-15 02:01:37


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх