Протести у Франції: через жовтих жилетів закриють Ейфелеву вежу і Лувр Через протести, що можуть відбутися в суботу, 8 грудня, паризька влада оголосила про закриття місцевих історичних памяток та музеїв – зокрема Ейфелевої вежі і Лувру. | Latest world newsПротести у Франції: через жовтих жилетів закриють Ейфелеву вежу і Лувр Через протести, що можуть відбутися в суботу, 8 грудня, паризька влада оголосила про закриття місцевих історичних памяток та музеїв – зокрема Ейфелевої вежі і Лувру.
Протести у Франції: через жовтих жилетів закриють Ейфелеву вежу і Лувр
Через протести, що можуть відбутися в суботу, 8 грудня, паризька влада оголосила про закриття місцевих історичних памяток та музеїв – зокрема Ейфелевої вежі і Лувру.
Через протести, що можуть відбутися в суботу, 8 грудня, паризька влада оголосила про закриття місцевих історичних памяток та музеїв – зокрема Ейфелевої вежі і Лувру. Про це повідомляє ВВС. Правоохоронці закликають власників магазинів і ресторанів у центрі міста не працювати у найближчу суботу, 8 грудня. Крім того, близько 10 паризьких музеїв, зокрема Лувр, планують зачинитися 8 грудня також. До слова, нещодавно у Парижі протестувальники обписали один із головних символів міста – Тріумфальну арку. Окрім написів, зроблених балончиками, "жовті жилети" пошкодили ще й статуї, які прикрашають історичну памятку. Ми маємо справу з людьми, які хочуть не протестувати, а влаштувати безлад. І ми хочемо мати можливість не дати їм повну свободу дій, – каже премєр-міністр Едуар Філіп. Paris closes tourist sites ahead of new yellow vest protests this weekend pic.twitter.com/fX68W4ByfM — Every Protest Ever (@Every_Protest) 6 декабря 2018 г. Масові протести "жовтих жилетів" тривають у Франції вже протягом кількох тижнів. Вони розпочалися через незгоду з введенням нових податків на пальне, проте цей крок влада пояснювала боротьбою із забрудненням повітря. Раніше уряд пішов на поступки іншим учасникам протесту, так званим "жовтим жилетам", які виступали проти економічних реформ. Влада пообіцяла не підвищувати податки і тарифи на паливо і електроенергію. Хто такі "жовті жилети" і чому вони протестують?Це водії, які протестують проти підвищення цін на пальне, екологічного податку, а також проти "несправедливої політики уряду", що підриває купівельну спроможність населення. Стихійний рух незадоволених зростанням цін на пальне виник в соціальних мережах. Протестувальники впізнають один одного завдяки жовтим аварійним жилетам, які вони кладуть під лобове скло автомобілів. ПРОТЕСТИ "ЖОВТИХ ЖИЛЕТІВ" У ФРАНЦІЇ: ХРОНІКА ОСТАННІХ ПОДІЙ 01:50 7 груд У Франції правоохоронці затримали понад 700 школярів та студентів 6 груд 2018 Протести у Франції: уряд остаточно пішов на поступки "жовтим жилетам" 4 груд 2018 Протести "жовтих жилетів" у Франції: кількість загиблих збільшилася 4 груд 2018 Протести у Франції: "жовті жилети" незадоволені поступками уряду 3 груд 2018 У Парижі оцінили збитки від багатотисячних протестів "жовтих жилетів" 3 груд 2018 Протести у Франції: що потрібно "жовтим жилетам" і чому вони перетнули межу
  2018-12-07 11:31:33


Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Германия предложила расширить миссию ОБСЕ на Азов
Это предложение должны обсудить на следующей неделе во время встречи представителей Украины и РФ при посредничестве Франции и Германии.
  2018-12-07 11:00:02


Who really influences the price of oil?
Who really influences the price of oil?
Does Opec still control the price of oil in todays global market?
  2018-12-07 08:31:42


Mexico 1971: When womens football hit the big time
Mexico 1971: When womens football hit the big time
With the 2019 Womens World Cup draw on Saturday, we look back at the groundbreaking unofficial 1971 event in Mexico.
  2018-12-07 08:31:38


The blind woman developing tech for the good of others
The blind woman developing tech for the good of others
Chieko Asakawa, blind since 14, develops groundbreaking technology for the visually impaired.
  2018-12-07 08:31:34


The Iranian trailblazer who removed her headscarf
The Iranian trailblazer who removed her headscarf
Shaparak Shajarizadeh is in exile after breaking Iranian law by removing her hijab.
  2018-12-07 08:31:10


MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
MSF vessel Aquarius ends rescue operations in the Mediterranean
The charity blames its decision on sustained attacks on rescue efforts by European nations.
  2018-12-07 08:30:45

What do we read ?

List of news
Прокрутить вверх