Визначено найстрашніші туристичні точки світу | Последние новости сегодня в мире путишествийВизначено найстрашніші туристичні точки світу
Визначено найстрашніші туристичні точки світу
Визначено найстрашніші туристичні точки світу Корреспондент.net, Сьогодні, 09:55 0 54 Фото: Rebecca Lilith Bathory Названі найстрашніші туристичні місця Британський фотограф опублікувала книгу зі ста найбільш моторошними місцями для любителів "темного туризму". Британський фотограф Ребекка Ліліт Баторі опублікувала книгу, в яку включила фотографії ста найбільш страхітливих точок "темного туризму". Про це пише TheSun. Розмірковуючи на тему "темного туризму", Баторі зазначає, що це "наочна практика, як і туризм в цілому, і ви не тільки відчуваєте своє місце розташування, а й бачите його на власні очі і в більшості випадків фотографуєте його, щоб продовжити цей момент". "Фотографії цих місць відображають ідеології і жахи, які деякі воліли б забути назавжди", - додала автор книги. У переліку місць значаться знамениті паризькі катакомби, де містяться кістки понад шість мільйонів осіб, готичний цвинтарний костел Костніци в Седлеце (Чехія), Еггенбурзький склеп в Австрії, повністю побудований з людських кісток. Також включені німецько-фашистський концентраційний табір Освенцим в Польщі, Східна державна вязниця у Філадельфії, де вязні утримувалися в ізоляції і божеволіли. Крім того, до переліку увійшов Чорнобиль, покинутий через найбільшу катастрофу в історії атомної енергетики. Раніше повідомлялося, що експерти National Geographic визначили ТОП-10 туристичних напрямків. Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet  
  2018-06-21 10:14:42


В аэропорту США неделю ловили сбежавшую кошку
В аэропорту США неделю ловили сбежавшую кошку
Полиция аэропорта в течение недели отчитывалась в Twitter об успехах и неудачах в поимке кошки. Хозяйке пришлось улететь без питомца.
  2018-04-30 22:13:46


На колокольне исполнили композиции диджея Avicii
На колокольне исполнили композиции диджея Avicii
Звонарем в соборе последние годы работает 44-летняя уроженка Польши Мальгоша Фибих, неоднократная победительница международных конкурсов звонарей.
  2018-04-22 12:12:50


В Ираке открыли отель для кошек
В Ираке открыли отель для кошек
Одна ночь в отеле стоит 4,2 доллара. За эту цену питомцу предоставляют специально оборудованные для сна места, медосмотры и питание.
  2018-04-01 09:42:59


В Уругвае возвели невидимую гостиницу
В Уругвае возвели невидимую гостиницу
Sacromonte Landscape Hotel получила полностью зеркальные фасады в которых отражается небо. Из-за этого гостиница выглядит практически невидимой.
  2018-03-15 17:12:45


Застрявшего в стене опоссума спасали полчаса
Застрявшего в стене опоссума спасали полчаса
Хозяева дома попытались протолкнуть опоссума, но он оказался слишком толстым. Все это время испуганный зверек выпускал когти, скалил зубы и рычал.
  2018-03-04 16:13:53


Амурский тигр неудачно прошелся по тонкому льду
Амурский тигр неудачно прошелся по тонкому льду
Сотрудники заповедника в Дании сняли на видео, как хищник решил прогуляться по тонкому льду, покрывшему пруд на его территории.
  2018-02-16 18:14:25


В Дубае открывается самый высокий отель в мире
В Дубае открывается самый высокий отель в мире
Новый отель-рекордсмен Gevora также расположен на центральном шоссе Sheikh Zayed Road. Его высота составляет 356 метров, число этажей - 75.
  2018-02-11 10:42:45

Что будем читать?

Список новостей
Прокрутить вверх